Skocz do zawartości

Jakim piórem piszesz dzisiaj?


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja dziś, po ponad roku przerwy, pisałam (i to jest słowo klucz) Parkerem IM CT. Ruszył po kilku minutowej perswazji, pisał ze mną gładko bez przerywania i strojenia fichów, zobaczymy co będzie jutro.

 

Domyślam się, że to samo, to znaczy mniej lub bardziej łagodna perswazja na dzień dobry ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś, po ponad roku przerwy, pisałam (i to jest słowo klucz) Parkerem IM CT. Ruszył po kilku minutowej perswazji, pisał ze mną gładko bez przerywania i strojenia fichów, zobaczymy co będzie jutro.

 

Jestem w szoku. Chyba, że czegoś nie rozumiem. "Po roku" oznacza, że od ponad roku w TYM był atrament?! I zaczął pisać? (nie ironizuję, serio mnie zdziwiłaś).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, no nie przeceniajmy Parkera, to tylko niedorobiony IM, po roku nie byłoby w nim już atramentu, powszechnie wiadomo że to bulimik, zjada atrament ale nie widać tego po nim, a szczególnie na papierze zwykle śladów nie zostawia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, no nie przeceniajmy Parkera, to tylko niedorobiony IM, po roku nie byłoby w nim już atramentu, powszechnie wiadomo że to bulimik, zjada atrament ale nie widać tego po nim, a szczególnie na papierze zwykle śladów nie zostawia ;)

Edit: niech żyje forum w telefonie, post dodał się dwa razy i nie umiem tego naprawić. Przepraszam za dublet.

Edytowano przez vela44
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Markol

Ekstra :w00t:

Ja dziś też wyciągnąłem z szuflady Viscontiego (van Gogh), po gruntownym wypłukaniu wsadziłem doń nabój Moss Green GvFC i delektuję się soczystością zieleni :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrew

A mi coś się wydaje, że ta stalówka w Viscontim jakby nie chciała ze mną współpracować (albo maślana stalówka Kaweco mnie rozpieściła)  :hmm1:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pilot Plumix z Emką ;]

O, a mam pytanie bo widziałem że piszesz w zeszycie w kratkę. Czy pisanie w jednej kratce pilotem plumixem przy stalówce M jest komfortowe? W sensie czy nie jest za gruba. Bo ostatnio zastanawiałem się jakiego plumixa wybrać do jednej kratki.

 

 

Ja dziś, po ponad roku przerwy, pisałam (i to jest słowo klucz) Parkerem IM CT. Ruszył po kilku minutowej perswazji, pisał ze mną gładko bez przerywania i strojenia fichów, zobaczymy co będzie jutro.

Ja tam codziennie nim pisze. W szkole mam srebrnego IM, w domu mam jeszcze trzy inne. Nie mam im nic do zarzucenia. Nic nie przerywa, nie zasycha. Atramentu podaje raczej sporo, więc fajnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Markol

A mi coś się wydaje, że ta stalówka w Viscontim jakby nie chciała ze mną współpracować (albo maślana stalówka Kaweco mnie rozpieściła)  :hmm1:

 

Z moich doświadczeń z van Goghiem wynika, że te piórka bywają czasami kapryśne ale kąpiel zwykle dobrze im robi.

Odstawiłem moje pióro na weekend nabite "zielonym Mośkiem" i wystartowało bez grymaszenia ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziku

(...) Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić....mocna... Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%?... ostra i aromatyczna... Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i...dezodorant „Brutal”.

 

- O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...