Skocz do zawartości

Jakim piórem piszesz dzisiaj?


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gość Solar

Ja tam codziennie nim pisze. W szkole mam srebrnego IM, w domu mam jeszcze trzy inne. Nie mam im nic do zarzucenia. Nic nie przerywa, nie zasycha. Atramentu podaje raczej sporo, więc fajnie.

Ja też mam jednego, da się tym pisać, ale praktycznie wszystkie atramenty, które się do niego wleje wychodzą ciemniejsze, niż w innych piórach (i to nie, jak trochę poleży tylko tak na start). Ale żeby to były dobre pióra to bym nie powiedział. Wygląd fajny, ale na tym się niestety kończy....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcia fleksującej Kasi ;)

 

:lol:  :lol:  :lol:

 

A ja dzisiaj zostałem obdarowany. Duke 995 Chopin. Wizualnie: świetne wrażenie. Ciężkie. Dobrze mi się nim pisze. 

 

(kurde, naprawdę dobrze... no ale mi gwoździe nie przeszkadzają, a raczej nie zawsze przeszkadzają ;-))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Markol

Ja odebrałem dzisiaj przesyłkę i mam w związku z tym Kawecową ucztę.

Czerwony Ice Sport z B miał zostać przerobiony na "zakraplacz". ale na razie mu darowałem i nabiłem doń Hazelnut Brown GvFC w patronie. Świetnie pisze :)

A Dia2 dostała kolejny dziobek, tym razem EF-kę. Chyba to jest to, co w tym piórze sprawdza się najlepiej bo M-ka nijaka taka a F-ka wróciła do Studenta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :) odkąd go mam, czyli od paru dni, nie piszę niczym innym

 

A ja dziękuję, że mogłem nim małe esy-floersy wykreślić... :D

 

i nie tylko nim... :D  :D  :D

 

Ładny, skubaniutki... Gratulacje!

 

pojecie względne, ale pasujące... :P  ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może o tym, jakim piórem nie będę pisał dzisiaj.

Wyjąłem z piórnika w celu pisania, oczywiście:

1. Pilot Justus 95 - atrament się ulotnił, zero pisania.

2. Stipula T-Flex - jak wyżej; ale jak, dlaczego?, toż to zakraplacz z wielką baryłą na atrament.

3. Waterman 515 - też wyparowało; no, ale to wiekowe pióro, nie można zbyt wiele oczekiwać.

 

Może popiszę Falconem, bo temu pęcherz trzyma, albo MB 146 - wiadomo!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol:  :lol:  :lol:

 

A ja dzisiaj zostałem obdarowany. Duke 995 Chopin. Wizualnie: świetne wrażenie. Ciężkie. Dobrze mi się nim pisze. 

 

(kurde, naprawdę dobrze... no ale mi gwoździe nie przeszkadzają, a raczej nie zawsze przeszkadzają ;-))

 

Fiu fiu to te szeroko reklamowane w Radiowej Trójce

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziku

Wypisałem dziś to coś niebieskie co mi Piter22 wlał do nowego zielonego Watermana Maestro. Potem wlałem do niego Moss Green.

Potem szarego Watermana Maestro zatankowałem Stone Grey i poczułem się dumny z tej skromnej konsekwencji. A w nocy dokończyłem zaciąg Diamine Chopin do Lamy Safari z blaszką B. Do południa jeszcze i Kaweco mi w łapki wpadło i tymże samym Diamine Chopin popisało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...