Skocz do zawartości

rka

Użytkownicy
 • Ilość treści

  91
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O rka

 • Ranga
  XF

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling

Ostatnio na profilu byli

419 wyświetleń profilu
 1. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy na Włodkowica dotarli. Było jak zawsze - flexowo i mam nadzieję, że do następnego takiego spotkania nie trzeba będzie we Wrocławiu czekać rok
 2. No nie wiem, ostatnio kobiet w różach tego typu widuję tylko w przedziale wiekowym 3-6 i 600-ka cokolwiek wydaje mi się za duża, no chyba, że jako łopatka do piaskownicy. Gdyby zamiast tego pink użyli koloru z powyższego zdjęcia (którego fanką nie jestem wcale) to byłoby coś, tak... tak to nie wiem co to jest i zaryzykowałabym tezę, że jest to jednak pióro dla mężczyzn, którzy nie mają pojęcia co kobiecie kupić i pewnie część z nich wybierze tę stereotypową podpowiedź.
 3. Kompletnie nie pojmuję tej idei i mam nadzieję szczerą, że ten "wynalazek" nie znajdzie odbiorców, a przynajmniej nie na szeroką skalę. Swoją drogą rozbawiła mnie zmienność przyrządów piśmiennych i wyobrażam sobie taką akcję - lecimy do sklepu, żeby kupić pióra, które potem wciskamy w robocika, żeby popisał za nas. O, mam, taką myśl techniczną zaliczyłabym do kategorii Smutnych.
 4. Jak to się mówi: ciężkie warunki.... :-D Swoją drogą, może by tak kiedyś taką paradę pióro-używaczy. Te transparenty, stroje, koniecznie w kleksach, Nicponia można by na platformie na jakim tronie, samochodzik na stalówce... takie tam. Mówiąc krótko: życzę Wam super fajnego spotkania!
 5. Pomoże, tylko takim papierem typu 8000 i wyżej. Przeszlifuj też pomiędzy.
 6. Dla tych wszystkich, którzy spoza Wrocławia. Hostele w pobliżu miejsca spotkania (5-10 min na piechotkę): 1. One Hostel, Rynek 30 - http://www.onehostel.pl/ceny/ 2. Absynt ul. Antoniego (prostopadła do Włodkowica) - http://www.absynthostel.pl/ 3. Boogie Hostel, ul Ruska 34 - http://boogiehostel.com/pl/artykul/3_pokoje_i_ceny 4. Moon Hostel, ul. Krupnicza - http://moonhostel.pl/hostel-wroclaw/cennik/ Ceny w okolicach 50-100 za dobę
 7. Moje typy na współczesne pióra, które spełniają Twoje warunki: Nakaya
 8. Jeśli idzie o Lamy, to wcześniejszy model CP 50 - tu porównanie z CP 1 - http://www.fountainpennetwork.com/forum/topic/155782-lamy-cp50-vs-cp1-black/ Heh, rbit mnie o włos uprzedził
 9. Mnie najbardziej zaintrygował ten kałamarz z piórem! Co do napisów, zawsze podziwiałam.. nie wiem jak oni to tak ładnie dziergali w kamieniu i im ręka nie zadrżała, a jeśli nawet, nic nie widać Ale ten kałamarz i pióro.. pióro nawet bardziej ciekawe niż kałamarz. Dźwigienka i niby że w paseczki, osadzenie klipsa i kształt taki bardziej włoski, napisy angielskie... no ciekawe! Sama relacja i pomysł - bardzo fajne, z przyjemnością obejrzałam i przeczytałam.
 10. jest co opijać! ) Gratulacje dla Fonsi i super, że brązik!!!
 11. Przy dużych zmianach temperatur to i nawet ja plunę czasami ;-)
 12. Być może to w przyszłości dopracują jakoś, bo i mnie mówiąc szczerze żaden plunger stary (nie tylko Sheafferowski, ale i Onoto) nie pluł jakoś bardziej czy częściej niż dźwigienki, a i wszystkie przypadki na tyle rzadkie, że nie ma się nad czym specjalnie rozwodzić nawet. Ta przerwa troszkę razi mówiąc szczerze i powinni coś z tym zrobić.
 13. Dobrze, że je rozwiałeś :-D Zobaczyłam byka! Używałeś jakiegoś szablonu czy tak z fantazji czystej? (bardzo mi się podoba i gratuluję wytrwałości)
 14. (zdjęcie z safronart.com) To wariacja na temat Cara Mikołaja firmy Montblanc. Zapewne gdzieś z końca lat 90ych i jak już przedmówcy dali znać - lepiej zostaw sobie jeśli piszesz piórami, jeśli nie piszesz, warto zacząć
×
×
 • Utwórz nowe...