Skocz do zawartości

Zabawa piórem z superfleksem...


RRR

Polecane posty

  • Odpowiedzi 597
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

okladka.jpg

 

Opis wydawcy:

Jedynka to robot.

Jedynka to człowiek zamknięty w maszynie.

Robot to człowiek zamknięty w maszynie?

Jedynka odzyskuje świadomość na tajemniczej planecie. Planecie, na której na każdym kroku znaleźć można ślady pradawnej cywilizacji, a która teraz rozrywana jest konfliktem pomiędzy ludźmi, a maszynami zyskującymi świadomość pod wpływem niezwykłej substancji. Jedynka przemierzając ten świat pozna odpowiedzi na wiele nurtujących go pytań dotyczących natury jego i miejsca, w którym się znalazł. Na inne odpowiedzi będą musieli sobie udzielić sami czytelnicy.

„Terra Incognita”, wracającego do komiksu po 12 latach przerwy Łukasza Ryłko, to oniryczna wyprawa przez fantastyczną krainę zaludnioną niezwykłymi istotami. To również naszpikowana mechanicznymi zagadkami i kalamburami opowieść pełna aluzji i nawiązań do takich gigantów polskiej kultury, jak choćby Stanisław Lem, Wojciech Jerzy Has, czy Daniel Mróz. Stawiające też podobne pytania, które stawiali w swoich wielcy pisarze, filmowcy i rysownicy - co znaczy być człowiekiem? Co po nas zostanie?

Premiera już za chwilę!

Pozdrawiam

RRR

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.12.2020 o 00:11, RRR napisał:

Mój nowy komiks - "Terra Incognita", ukaże się w styczniu przyszłego roku nakładem wydawnictwa Kultura Gniewu.  

15 stycznia to już tuż tuż, a jednak nie mogę się doczekać!!

PS. I do tego wznowienie "Na co dybie w wielorybie...". Dżiza! Pióra, atramenty, komiksy - chyba mnie ten Nowy Rok puści z torbami! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Zdaje się, że byliśmy słuchaczami tej samej stacji :) Z tego też powodu nie słucham już polskiego radia - żadnego z programów - straciliśmy kawał historii i kultury bezpowrotnie. Smutne to wszystko, na szczęście są dwie nowe stacje!

Dzięki za info!

Pozdrawiam

RRR...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynkę włączam tylko wtedy, gdy komputer mam wyłączony. Niby jest 3/5/7 i Nowy Świat, ale to jednak nie to samo. Mam tylko wielką nadzieję, że w taki czy inny sposób sprawiedliwość (ale taka zwykła, przez małe "s") dosięgnie odpowiedzialnych za to s...ynów (sorry za mocne słowa, ale inaczej się nie da).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, tom_ek napisał:

Mam tylko wielką nadzieję, że w taki czy inny sposób sprawiedliwość (ale taka zwykła, przez małe "s") dosięgnie odpowiedzialnych za to s...ynów (sorry za mocne słowa, ale inaczej się nie da).

Mając do dyspozycji tyle doskonałych dziennikarzy, nie tylko muzycznych, i pozbyć się tego w taki sposób - tu się powinny pojawić zarzuty o niegospodarność ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...