Skocz do zawartości

Srebro czy złoto?


konis

Polecane posty

Czarne i białe, wedle starej chińskiej mądrości ludowej, pasuje do wszystkiego. Reszta to indywidualne gusta. A de gustibus... i tak dalej. Fotki piór trochę za jasne i ciężko zdecydować, które ładniejsze. Za to stalówki - mnie osobiście srebrno-złota bardziej się podoba.

 

~Shiro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram przedmówców, optujących za "srebrnym" wykończeniem. Posiadam Jinhao 159, czyli chiński "zamiennik" tego rodzaju piór i uważam, że takie połączeni czerni ze srebrem jest naprawdę atrakcyjne (stąd np. żałuję, że przed dwoma laty zamiast Pelikana M200 nie kupiłem M205).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

złoto zwyczajnie wydaje mi się bardziej "wulgarne",

 

Piękny i szlachetny metal (tylko dlatego że się błyszczy i jest go mało  ;)) został przez niektóre indywiduua zbeszczeszczony przez nadmierne epatowanie i warcholskie podkreślanie swego niskiego, nowobogackiego statusu. To nie złoto jest wulgarne, a jego sposób prezentacji. 

 

Złoty łańcuszek na szyi przysłowiowej wytapetowanej blachary, w skórzanej mini i mielącej 0,5 kg gumy do żucia wygląda tandetnie. Ale ten sam łańcuszek na szyi dziewczyny w małej czarnej wygląda szykownie.

 

Taka mała dygresja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny i szlachetny metal (tylko dlatego że się błyszczy i jest go mało  ;)) został przez niektóre indywiduua zbeszczeszczony przez nadmierne epatowanie i warcholskie podkreślanie swego niskiego, nowobogackiego statusu. To nie złoto jest wulgarne, a jego sposób prezentacji. 

 

Złoty łańcuszek na szyi przysłowiowej wytapetowanej blachary, w skórzanej mini i mielącej 0,5 kg gumy do żucia wygląda tandetnie. Ale ten sam łańcuszek na szyi dziewczyny w małej czarnej wygląda szykownie.

 

Taka mała dygresja.

Cóż począć, padłam ofiarą tego "zepsucia";) Co nie zmienia faktu, że zawsze wybiorę  złotą stalówkę ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...