Skocz do zawartości

Maciej

Użytkownicy
 • Ilość treści

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O Maciej

 • Ranga
  XXF

Ostatnio na profilu byli

331 wyświetleń profilu
 1. Kiedy patrzę na te zdobienia, przypominają mi się słowa głównego bohatera filmu "The Last Samurai".
 2. Polecam atrament Sailor Jentle Ink Blue-Black, który charakteryzuje się bardzo dobrym przepływem i krótkim czasem wysychania.
 3. Bardzo ładny kolor, przywołujący na myśl złotą polską jesień. Próbki pisma na papierach o różnej gramaturze pokazują, że nie zawsze więcej znaczy lepiej.
 4. Bardzo ładne. Z jednej strony klasyczna czerń, z drugiej odrobina ekstrawagancji w postaci niebieskiego akcentu. Czy klips, tak jak w piórach Montblanc, tworzy całość z obejmującym go pierścieniem?
 5. Jeśli możesz wydać ciut więcej, polecam Ballograf Epoca P. Jest solidnie wykonany i posiada miękki (nie wymagający dużej siły) mechanizm wysuwania/wsuwania wkładu.
 6. Gratuluję! Czy pokazany na zdjęciach rower to coś w rodzaju mobilnego serwisu?
 7. Witaj. Jeżeli możesz zwiększyć budżet, rozważ wykonanie pióra na zamówienie u pana Przemysława Marcińskiego. Mam pióro jego produkcji i jestem bardzo zadowolony. Na osobną pochwałę zasługuje opieka posprzedażowa. W moim przypadku stalówka pisała trochę za grubo (mam drobne pismo). Odesłałem więc pióro do pana Przemysława, który tak ją zmodyfikował, że teraz pisze idealnie.
 8. Jakie firmy, oprócz Pelikan i Waterman, produkują długie naboje typu International? Które z nich można, bez obawy o przeciekanie, używać wielokrotnie?
 9. Mam podobnie do @Nikaa. Kiedy patrzę na stare pióro zastanawiam się kto nim pisał, jak długo mu służyło, jakich wydarzeń było świadkiem? Przed zakupem takiego pióro powstrzymuje mnie jednak to, że żadne z tych, które do tej pory widziałem (było ich z pewnością za mało) nie było na naboje. Dlaczego na naboje? Lubię, gdy stalówka jest czysta, bez pozostałości po atramencie, a napełnianie pióra przez stalówkę zawsze coś na niej pozostawia. Wiem, że stalówkę można wytrzeć, ale raczej nie da się jej w ten sposób dokładnie oczyścić (np. z atramentu w grawerze). Czy są stare pióra na naboje lub z in
 10. Rzeczowa i dowcipnie napisana recenzja. Naprawdę przyjemnie się czytało. Prosimy o więcej
 11. Piękny! Szkoda, że jest tak trudno dostępny/drogi. Czy w ramach uzupełnienia recenzji mógłbyś zamieścić zdjęcie testu wodoodporności?
 12. Srebro - skromniej, ale wciąż elegancko.
 13. Wygląda interesująco, ale, tak jak Yaner, nie jestem przekonany do kształtu sekcji. Myślę, że na dłuższą metę pisanie tym piórem będzie męczące.
×
×
 • Utwórz nowe...