Skocz do zawartości

Poranne klikanie - rozbudowana ankieta


visvamitra

Polecane posty

Hej,

 

Przygotowałem rozbudowaną ankietę. Nie jest doskonała, na pewno wiele można by w niej zmienić i wiele do niej dodać. Aktualnie zawiera trzydzieści dwa pytania. Przyklejenie jej na forum zmusiłoby mnie do otworzenia siedmiu tematów. Pomijając, że byłoby to czasochłonne, a ja muszę jednak trochę popracować, to taka liczba tematów ankietowych zaśmieciłaby trochę forum - chyba, że zostały by podpięte pod któryś z działów. Korzystając z zewnętrznej platformy mam sporo fajnych mozliwosci. Najwazniejsze to:

 

  1. Zróżnicowanie pytań - część pytań (płeć, wiek) można pominąć, na forum nie byłoby takiej możliwości
  2. Liczba odpowiedzi - zależnie od pytania, mogę zobić je pytaniem zamkniętym jednokrotnego / wielokrotnego wyboru lub otwartym
  3. Udostępnianie wyników ankiety - wykupiłem konto premium. Każdy będzie mógł dotrzeć do wyników ankiety klikając w odnośnik, który zamieszczę niżej.
  4. Możliwość eksportowania danych do excela / innego programu umożliwiającego ich dalszą obróbkę.

W tym temacie będę wklejał printscreeny ankiety, żeby ślad po niej pozostał na forum :)

 

Zasady: za ważne uznam tylko głosy oddane przez forumowiczów (kest pole na wpisanie nicku). Zaznaczyłem opcję, która jednemu użytkownikowi pozwala tylko na jednorazowe wypełnienie ankiety (da się to oczywiście ominąć, tylko po co?).

 

Ankietę znajdziecie TUTAJ.

Wyniki sondażu dostępne będą W TYM MIEJSCU
 

Polecam wziąć kawę / herbatę / ciastko i zabrać się do dzieła. Traktujcie to jak zabawę, ale sądzę, że wyniki mogą być ciekawe. Taką przynajmniej mam nadzieję.

 

W wielu pytaniach dałem możliwość wielokrotnego wyboru - dla niezdecydowanych. W miarę możliwości starajcie się jednak wybrać jedną odpowiedź :)

Edytowano przez visvamitra
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 94
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

W pytaniu o amerykańskie pióra jest jednokrotny wybór, nie wielokrotny.

Waterman to firma umiarkowanie francuska, do tego nie da się zaznaczyć, że nie używam piór indyjskich :)

W przypadku piór japońskich też jest wybór jednokrotny.

I włoskich...

Edytowano przez piter22
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawiłem. Dzięki. Proszę o wyrozumiałość - to moja pierwsza ankieta. Jak kończyłem studia, nie było takich narzędzi :)

 

Z drugiej strony nie wiem, na ile przydałaby mi się do pracy dyplomowej, której tytuł brzmiał : Analiza chemiczna w mikroobszarze i badania katodoluminescencji apatytu jako wskaźnik petrogenezy granitoidów karkonoskich.

Edytowano przez visvamitra
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajnie, tylko brakuje odpowiedzi "nie wiem".

 

aha, i dlaczego nie można lubić piór angielskich? znaczy można, jak sobie wpiszę, ale hej! są chinolony i indiańce, a dlaczego nie ma Angoli?

 

aha, i więcej jest piór z włókna węglowego, czy z żywicy epoksydowej? więc dlaczego włókno jest, a żywicy nie ma?

Edytowano przez rbit9n
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na szybko chciałem wypełnić, ale będzie to wymagało bardziej gruntownego przemyślenia.

 

Poza tym to ja miałem inny problem, pytanie:

Czy kolekcjonujesz pióra wieczne?

- Nie

 

Ile masz piór:

- pierwsza odpowiedź to do 20, po chwili rachunku sumienia że do 50, ostatecznie kliknąłem do 100, a teraz tak siedzę i myślę, a może by to jednak warto dokładnie przeliczyć... tak na wszelki wielki...  :rolleyes:

 

Też rzuciłem jeszcze okiem na wyniki ankiety i precious resin to na pewno nie żywica epoksydowa, tylko jakiś polikakrylan albo poliwęglan z dodatkami.... 

Edytowano przez Nicpon
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System aerometryczny wymieniony jest w odpowiedziach dwukrotnie.

 

dokładnie. no i jest "snorkel", a chyba powinien być "TouchDown®".

 

Ja na szybko chciałem wypełnić, ale będzie to wymagało bardziej gruntownego przemyślenia.

 

Poza tym to ja miałem inny problem, pytanie:

Czy kolekcjonujesz pióra wieczne?

- Nie

 

Ile masz piór:

- pierwsza odpowiedź to do 20, po chwili rachunku sumienia że do 50, ostatecznie kliknąłem do 100, a teraz tak siedzę i myślę, a może by to jednak warto dokładnie przeliczyć... tak na wszelki wielki...  :rolleyes:

 

Też rzuciłem jeszcze okiem na wyniki ankiety i precious resin to na pewno nie żywica epoksydowa, tylko jakiś polikakrylan albo poliwęglan z dodatkami.... 

 

zbałamucili mnie marketingowym bełkotem :)https://en.wikipedia.org/wiki/Talk:Montblanc_%28company%29#Precious_resin

 

a z tym kolekcjonowaniem, miałem podobnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W atramentach brakuje Iroshizuku. Oczywiście można go wpisać z palca, ale to chyba dość popularne bydle.

Dzięki za wykonaną pracę.

 

edyta:

Ups cofam, nie zauważyłem, że jest pilot.. na szybko szukałem pod Iroshizuku i namiki.

Edytowano przez patefonik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie. no i jest "snorkel", a chyba powinien być "TouchDown®".

 

 

zbałamucili mnie marketingowym bełkotem :)https://en.wikipedia.org/wiki/Talk:Montblanc_%28company%29#Precious_resin

 

a z tym kolekcjonowaniem, miałem podobnie.

 

W tej żywicy są łzy wróżek i pyłek z kwiatu paproci :) A co do kolekcjonowania - pomyślałem sobie, że gdyby tylko li o pisanie chodziło, miałbym 2, może 3 pióra. No i tak, drogą eliminacji...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc na niebiesko w pracy uchodzi się za "normalnego", za "oryginała" uchodzi ktoś kto pisze na zielono czy brązowo. W ankiecie jest dokładnie odwrotnie: pisanie na zielono i na brązowo świadczy o niezwykle popularnych upodobaniach :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo na tym forum dowiadujemy się, że pióra wieczne to nie tylko Parker, Waterman i Sheaffer i że jest więcej kolorów niż czarny i niebieski :)

 

Swoją drogą co do piór chińskich ostatnio znalazłem na eBayu coś takiego:

 

 

$_57.JPG

 

Źródło

 

Chińska krzyżówka Parkera (stalówka), Stipuli (klips), Grafa von Faber-Castella (korpus), Caran d'Ache (zakończenie korpusu). Być może skuwka klika jeszcze do tego w charakterystyczny sposób a la St. Dupont ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...