Skocz do zawartości

Jakie pióro dzisiaj kupiłeś?


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 10k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

 Zobaczymy co wyobraźnia naszej władzy podsunie w przyszłości. :mosking:

Wyobraźnia ta już sięgnęła szczytów absurdu. Gdy własny mąż pomaga mi przestawić pudło z książkami w antykwariacie, to powinnam odprowadzić za niego składkę ZUS (1000 zł). Oczywiście jest furtka. Nie muszę płacić, jeśli z mężem nie mieszkam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę musiał zwrócić żonie uwagę, aby w przyszłości przewiązywała większą uwagę na to co kupuje a w szczególności na detale.

 

Oj tam, oj tam. Wystarczy dokupić jeden korpusik Pelikana i jeden dziób Rotringa i sprawa załatwiona ;)

Aoirghe, nie musisz płacić za męża, ale wtedy powinnaś pieniądze zaoszczędzone w ten sposób potraktować jako przychód i zapłacić od nich 18% podatku dochodowego. Jak nie kijem go, to pałką :(

Edytowano przez Markol
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy własny mąż pomaga mi przestawić pudło z książkami w antykwariacie

 

Masz antykwariat?  :rolleyes:  :w00t:

 

Przy obecnym prawie podatkowym i jego absurdach Bareja miałby materiał przynajmniej na kilka dobrych filmów ;) Niedługo zaczniemy płacić podatek od niskiego podatku, bo przecież niższy podatek to mniejsze koszty, więc osiągamy korzyść :D I śmieszno i straszno...

Edytowano przez Andrew
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraźnia ta już sięgnęła szczytów absurdu. Gdy własny mąż pomaga mi przestawić pudło z książkami w antykwariacie, to powinnam odprowadzić za niego składkę ZUS (1000 zł). Oczywiście jest furtka. Nie muszę płacić, jeśli z mężem nie mieszkam...

 

Ktoś już miał zdaje się / ma? podpisik taki, że mężczyzna, który niedźwiedzia zabił może w nagrodę przez tydzień nie mieszkać z żoną :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu dostałem Watermana Perspective od niezadowolonego użytkownika tegoż pióra. Sam też zadowolony nie jestem, bo to taki designerski niewypał z gwoździową stalówką. Ogólnie - nie polecam kupowania tego modelu.

I8P9rBJ.jpg

 

Dokup sobie Graduate, zobaczysz co to jest gwoźdź  ;) 

Edytowano przez Markol
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Markol

Nie kolego, żadnych Watermanów nie mam zamiaru kupować :P.

 

Ta firma ma na swoim koncie kilka udanych modeli, więc może nie warto się zrażać.

Ale oczywiście na Watermanach świat piór się nie kończy  :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy tak pesymistycznie! Teściowa to te same geny, co żona, więc jest szansa na podwójną dostawę piór...

100% potwierdzam. Za mojej młodości było takie powiedzenie - jeśli chcesz zobaczyć swoją żonę w przyszłości to spójrz na teściową. Moja teściowa już nie żyje, ale ani jednego złego słowa o niej nie mogę powiedzieć. Ani jedno złe słowo nie padło pod moim adresem. Do małżeństwa należy podchodzić jak do jeża - ostrożnie i bez pośpiechu. Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy tak pesymistycznie! Teściowa to te same geny, co żona, więc jest szansa na podwójną dostawę piór...

 

Żona to w najlepszym przypadku 50% genów teściowej. Ostatni wyjątek od tej reguły miał miejsce ok. 2000 lat temu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...