Skocz do zawartości

Jakie pióro dzisiaj kupiłeś?


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 10k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Wspaniały Skyline! Gratuluję, Arku. A jaka stalówka? Elastyczna?

Dzięki Iza :) Moje zdanie o elastycznych stalówkach już znasz ;) - nie mam jednak serca katować takiego staruszka. Ta stalówka nie jest elestyczna i dobrze - jeszcze naszłyby mnie jakieś dzikie pomysły w stylu Copperplate ;)

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny jest!

Lubię :)

Obstawiam że stalówka twarda jak nie wiem co!

Nie wiem jak twarde jest "nie wiem co" ;) stalówka coś tam lekko się ugnie i poda więcej atramentu (nie mogłem się powstrzymać by nie spróbować) ale o fleksie nie ma mowy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak twarde jest "nie wiem co" ;) stalówka coś tam lekko się ugnie i poda więcej atramentu (nie mogłem się powstrzymać by nie spróbować) ale o fleksie nie ma mowy.

Nikt nie wie :D, ale z grubsza miałem na myśli to co napisałeś. Upolowałem kilka takich piórek i wszystkie z nich mają właśnie takie stalówki.

Cieńsze lub grubsze, piszą bardzo dobrze, ale twarde jak nie wiem co :P

Skyline z flexem w przystępnej cenie to niełatwy cel.

Gratuluję, ładny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo. Strasznie długo zbierałem się do Skyline'a (kilka osób doświadczyło mojego niezdecydowania). Teraz żałuję, bo mogłem wcześniej pisać rewelacyjnym piórem. Ale widocznie do pewnych rzeczy trzeba dojrzeć...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj piękny ten Skyline! Gratulacje!  :)

 

Ja tak bez zdjęć dzisiaj, ale ostatni zakup (tydzień temu) to Sheaffer Triumph Imperial CT od Inahona - wielkie dzięki :)  Świetna, maślana stalówka  :wub:   W najbliższym czasie to będzie na pewno moje główne pióro "biurowe". 

A chwilę wcześniej dostałem od żony na urodziny Kaweco AL Sport w wersji Stonewashed Blue, stalówka F - też świetna, chociaż bardziej sucha. Ale na budowę będzie w sam raz  :D  Acha, w zestawie od razu dostałem też tą dziwną stalówkę Twin - do zabaw kaligraficznych. Na razie ćwiczę, żeby obie linie były widoczne, ale "mało caszu, kruca bomba, mało caszu..."  ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, trzeba  bedzie otworzyc nowy wątek: "Jakie pióro przyszlo w prezencie".

 

Wygląda zacnie.

Nie mam uprawnień ;p

 

Wygląda zacnie (jeszcze bardziej niż na zdjęciu, bo zalane i nie widać pięknego czerwonego okienka podglądu), a pisze po prostu obłędnie. Tak naprawdę dostałam je chyba trochę dlatego, że jakiś czas temu popisałam Soenneckenem (innym) i marudziłam, że takiej stalówki to chyba w żadnym innym piórze nie będzie. No w tym jest :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda zacnie (jeszcze bardziej niż na zdjęciu, bo zalane i nie widać pięknego czerwonego okienka podglądu), a pisze po prostu obłędnie. Tak naprawdę dostałam je chyba trochę dlatego, że jakiś czas temu popisałam Soenneckenem (innym) i marudziłam, że takiej stalówki to chyba w żadnym innym piórze nie będzie. No w tym jest :)

 

Gratuluję i zazdraszczam* :)

 

*proszę nie korygować

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...