Skocz do zawartości

Jaki atrament dzisiaj kupiłeś/ -łaś? :)


emilien

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Marwis i jak ocenisz ten atrament? Mnie nie powalił. Właściwości jak na Edelsteina przystało wyśmienite, ale kolor - fiolet bez porywu. No, chyba że już strasznie marudzę :)

Wolę Platinum Silky Purple z odrobiną czarnego (wedle uznania :)) W tym jest domieszka czerwieni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stara kalka to jest to!

Fiolet kojarzy mi się jednoznacznie z bloczkiem i kalkami.

No masz! Teraz zrozumiałem swoje ostatnie fascynacje. Faktycznie coś w tym jest.

Sorry za dwie odpowiedzi osobno ale nie do końca umiem obsługiwać komórkowe wersje stron.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marwis i jak ocenisz ten atrament? Mnie nie powalił. Właściwości jak na Edelsteina przystało wyśmienite, ale kolor - fiolet bez porywu. No, chyba że już strasznie marudzę :)

Wracając do tematu. Ponad rok temu robiłem takiego kleksa po prośbie. Czysty fiolet, lekko podbarwiony czernią (dlaczego przeinaczyłem nazwę czarnego atramentu z zestawu Mix Free, to nie wiem do dzisiaj). Proporcje 2/3 fiolet, 1/3 czarny. Kolor porównawczy z dostępnych wówczas (CdA Grand Canyon).

Paleta Platinum mocno tu niedoceniana, a to doskonała baza do eksperymentów. 

 

gallery_689_39_10055.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo mieszanych uczuć i niejednoznacznych recenzji zacząłem troszkę eksperymentować a atramentami z Prywatnej Rezerwy. Na razie mogę tylko powiedzieć, że są jakby gęstsze, bardziej nasycone niż np. moje Sailory, czy Pelikany z serii Edelstein.

 

20150504_070308_zpsozjoycjq.jpg

 

Jak widać na początek poszła sama klasyka. :)

Edytowano przez endoor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaaak...

 

Kilka podejść i wreszcie się udało,...

 

drogą kupna wejść w posiadanie dość unikatowych inkaustów...

 

Panie, :)

 

Panowie, :)

 

abrakadabra... B)

 

Przed Państwem trzy razy Abraxas... :D

 

cUVV7N1.jpg

 

i wiecie co...

 

są to pierwsze atramenty, które nie mam śmiałości otworzyć... :mellow:

 

Zakup dopełniony, po ponad godzinnej rozmowie z właścicielem manufaktury zestawem stalówek do kaligrafii...

 

QPl0thD.jpg

 

 

Cheers Ender...

 

PS jak się ogarnę to wrzucę do galerii parę fotek z manufaktury...

Edytowano przez Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na recenzję. Sam chciałem wypróbować atramenty Abraxas, ale firma ta ma paskudny zwyczaj olewania Klientów. Wysłałem im kilka wiadomości (w językach angielskim i francuskim), nie odpisali na żadną. Użytkownicy FPN donoszą, że ponawiane próby nawiązania kontaktu z manufakturą nie powiodły się. Telefonu nie odbierają, na maile nie odpisują, sklepik jest przeważnie zamknięty. I może właśnie dlatego tak bardzo mnie ciekawią :) To, co niedostępne i nieosiągalne potrafi intrygować :P 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...