Skocz do zawartości

siła i moc!


rbit9n

Polecane posty

witajcie obywatele!

całe życie pisałem piórami tańszymi niż 27 guldenów polskich. ostatnio postanowiłem to zmienić. szukając pióra "takiego jak dla mnie" znalazłem to forum (i inne też znalazłem). aha, wybór padła na pióro, jakiego nikt jeszcze nie ma, to jest na TWSBI diamond 580. jak tylko pióro do mnie trafi, nie omieszkam podzielić się odczuciami z jego użytkowania. pozdrawiam wylewnie

Piotrek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :D

hmmm, a masz szklaną kulę czy coś innego ;)

mam nie tylko szklaną kulę, ale i słonia na złotym łańcuchu. 8-)

dzień dobry Piotrze :)

Ty też nie masz tego pióra, co mam ja :P

ba! w to nie wątpię. :D

wybaczcie prowokację, ale przyznacie, że recenzji modelu 580 w sieci jest jak na lekarstwo. także ten...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ DOBRY. :D

Skoro trafił do sprzedaży raptem kilka tygodni temu, to nic dziwnego, że nie ma recenzji. Ale

i zrobił porównanie z wersją 540. Rewolucji nie ma, ewolucja ma swoje plusy i minusy. Nie lubię metalu na sekcji. Diamond 540 ROC na razie mi nie pęka. ;)

Bardziej mnie ciekawi, co się wykluje z projektu TWSBI PP081.

Edytowano przez Alveryn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! A więc i tu będziem się widywać.:) Mam 540 i nie narzekam. Kawał fajnego pióra. Nie wiem, czy skusiłbym się na 580 ze względu na metalowe elementy. 540 jest git i pewnie będzie ją łatwiej kupić tanio w związku z nadejściem 580.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tylko pióro dotrze, dam z siebie wszystko, aczkolwiek nie ukrywam, że lepiej mi idzie bajdurzenie o aparatach tradycyjnych, tj. takich karmionych celuloidem. no i nie wiem, czy będe wiarygodny, bowiem moje doświadczenie w temacie pisania piórami, ogranicza się do modeli mocno budżetowych.

Ha! A więc i tu będziem się widywać. :) Mam 540 i nie narzekam. Kawał fajnego pióra. Nie wiem, czy skusiłbym się na 580 ze względu na metalowe elementy. 540 jest git i pewnie będzie ją łatwiej kupić tanio w związku z nadejściem 580.

czołem!

a nawet myślałem o 540, ale chciałem akurat przezroczyste pióro, więc stanęło na 580.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli się tyczy kleju, to powiem tak: lata spędzone nad kartonówkami z "małego modelarza" i nie tylko sprawiły, że zapach kleju (butapren, pronikol, hermol itp.) kojarzy mnie się jedynie z benedyktyńską pracą. "specjalizowałem" w pojazdach gąsienicowych, gdzie badziewia mnogo, więc sztachnięcie się budziolem, spowodowałoby u mnie wizje w postaci kół jezdnych czołgu T-72, lub gąsienic do T-34.

zresztą chemia domowej roboty to nie jest taki znów koszt. gorzej z filmami niestety.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...