Skocz do zawartości

Wing Sung 3008 - pogromca TWSBI :-)


zmechu

Polecane posty

  • Odpowiedzi 52
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

To ja przepłaciłem – dałem całe 2,5$ :) Piórko przyszło w zeszłym tygodniu. Pisze fajnie, mokrą „europejską” F-ką. Z naklejką prawie się udało – został mało widoczny ślad po kleju w postaci jaśniejszego prostokąta na lakierze. Pewnie bym tego pióra używał częściej, ale niestety, mój egzemplarz nieco przecieka na pierścieniu, który kończy sekcję (od strony stalówki) – przeciek nie jest duży, ale brudzi palce.  Może z czasem zaklei się atramentem i będzie dobrze... albo może uda mi się to rozebrać i zakleić jakoś...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Dnia 15.12.2017 o 14:23, p71 napisał:

To ja przepłaciłem – dałem całe 2,5$ :) Piórko przyszło w zeszłym tygodniu. Pisze fajnie, mokrą „europejską” F-ką. Z naklejką prawie się udało – został mało widoczny ślad po kleju w postaci jaśniejszego prostokąta na lakierze. Pewnie bym tego pióra używał częściej, ale niestety, mój egzemplarz nieco przecieka na pierścieniu, który kończy sekcję (od strony stalówki) – przeciek nie jest duży, ale brudzi palce.  Może z czasem zaklei się atramentem i będzie dobrze... albo może uda mi się to rozebrać i zakleić jakoś...

Tez tak miałem. O ile pamietam po silniejszym dokręceniu problem ustąpił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam o tym "pogromcy" i właśnie się zorientowałem, że idealnie nadaje się do moich planów. Często używam zakreślacza i ostatnio natrafiłem na atramet Pelikana M205, który zalany w piórze spełnia rolę zakreślacza. W dodatku w demonstratrze będzie wyglądał niesamowicie. Jedyny problem, to kupowanie na ali. Więc jak ktoś będzie kupował tego 3008 z przezroczystą skówką, i byłby taki miły, żeby powiększyć zamówienie o 1 sztukę chętnie przyłącze się do zakupu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Właśnie dostałem 10 takich, ale nie znalazłem żadnych naklejek. Jedyny mankament w pierwszym z odpakowanych to stalówka... 
Zanurzyłem pióro w kałamarzu, wytarłem w papierowy ręcznik a tu niespodzianka, stalówki brak, została na papierze - jakoś bardzo luźno została spasowana. :D 
Ogólnie wrażenia dobre, po lekkim tuningu sprawuje się póki co świetnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Widzę, że te pióra oprócz Aliexpressu dostępne są np. na Amazonie i są o dziwo taniej (4 sztuki ok. 15 dolarów, gdzie na Ali wyszłoby to ok. 20$). Z tego co widzę to jest też od groma piór naśladujących Wing Sunga 3008. W związku z tym mam pytanie - czy te pióra wyglądają tak jak na tym foto?

611HtybtHIL._SL1000_.jpg

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...