Skocz do zawartości

yegr00

Użytkownicy
 • Ilość treści

  157
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O yegr00

 • Ranga
  F

Profile Information

 • Płeć
  Male
 • Skąd jesteś?
  Radom

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Mam Hexo z F. Chyba w tym modelu są inne stalówki niż w pozostałych. W Loom F jest soczysta, a tu jest raczej dość sucho, i linia jest cieńsza. Mam wrażenie, że to może być taka sama stalówka jak w Kaweco Perkeo.
 2. @firewall przypięty post na facebookowym fanpage sklepu:
 3. @Makar161 skopiuj link z pola "Direct link". Instrukcja ma 6 lat i pewne rzeczy mogły się nieco zmienić na stronie imgur, ale wystarczy włączyć myślenie i jest to wykonalne. Poniżej przykład
 4. Recenzenci atramentów zazwyczaj określają to na swoich skalach, jednak moim zdaniem jest to niemiarodajne, bo zawsze znajdzie się bardziej gęsty lub lepki atrament.
 5. @Rafnar ja sobie z tego zdaję sprawę, dlatego zasugerowałem stalówki JoWo (i osobiście raczej pójdę w drugą stronę - wpakuję tam B albo stuba).
 6. @kriis88 @TopikSH Również posiadam Moonmana T1, spływak wygląda na typowy JoWo, więc można się pokusić o stalówki tej firmy. Jak znajdę chwilę to sprawdzę czy stalówka z Nemosine Singularity będzie pasować.
 7. @konis otóż zgaduję: "za ile można je sprzedać?/ile mogą być warte?"
 8. Nic nie rozginaj! Stalówka raczej jest wadliwa, ale z twojego opisu nie da się stwierdzić jaki jest to rodzaj wady, a jest kilka możliwości:tzw. baby bottom, krzywo ustawione skrzydełka stalówki, brudne pióro (czasem nawet prosto z fabryki), źle zeszlifowane ziarno stalówki, źle osadzona stalówka na spływaku. Najlepiej zrób zdjęcia przy jak największym powiększeniu stalówki z góry oraz z dołu i zamieść je tutaj.
 9. @TopikSH sprawdzałeś może, czy stalówka z Vicoh pasuje do Balance/Cool?
 10. Mam 2 pióra vintage z takimi stalówkami z czego jedną się pisze jak ołówkiem i ma delikatny fleks, a drugiej jeszcze nie testowałem. Mam także jedno współczesne pióro z taką stalówką - szkolne, za złotówkę z marketu, ale pisze się nim co najwyżej znośnie.
 11. Safari nie są lakierowane. Powierzchnia Safari w edycji Candy jest matowa.
 12. Najwyraźniej twoje Jinhao X750 nie jest tak mokre, jak uważasz, a co najwyżej umiarkowanie mokre. Zgaduję, że w pozostałych piórach stalówki F-ki w porywach do M. Osobiście używałem go przez jakieś pół roku w Wing Sungu 698 ze stalówką F (ponoć wariant soft) i zawsze startował od momentu dotknięcia papieru (chyba, że się stalówka chwilę dłuższą wietrzyła). Jak ci zaschnie możesz zanurzyć stalówkę w wodzie.
 13. Czyli jednak nie masz Platinum #3776, jakimś cudem masz w nim stalową stalówkę, czy pomyliłeś pióra przy odpowiedzi?
 14. Standardowo 7,5£ do Polski, a przy zamówieniu powyżej 70£ za darmo
 15. Lepiej zamówić bezpośrednio od Cult Pens (16£ za komplet ~80zł)
×
×
 • Utwórz nowe...