Skocz do zawartości

Jakie pióro dzisiaj kupiłeś?


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 10k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

W moim egzemplarzu jest stalówka M (dostępne są bodajże tylko: F, M oraz B.) Marzyło mi się pióro ze stalówką SF lub SFM, ale w tym modelu takiej nie ma, chociaż chodzi mi po głowie jeden 'myk' ;) Wrażenia z pisania bardzo dobre. Zrobię obszerniejszą recenzję tego pióra to wrzucę więcej zdjęć i wrażenia dokładniej opiszę. :)

Edytowano przez endoor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Markol

@Markol, pióro sporo potrafi i moim zdaniem jest zaskakująco dobre jak na cenę za jaką je można nabyć. Wspominałem o nim na forum kilka razy. W moim wymieniłem stalówkę na Knox-a F rozmiar bodajże 36.

 

Odlądałem filimik na jego temat na YT i zapałałem doń afektem nagłym ;)

Mam nadzieję, że niebawem dotrze do mnie z Kitaju.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj:

Kaha Standard 511/M

Dzisiaj: 

Parker 51 Aerometric USA - Brown with gold filled cap

Parker 51 Special (Aerometric) USA - Olive Green with Lustralloy Cap

W ten sposób moja rodzinka 51-nek urosła do 5 ;-) Chociaż czeka mnie trochę pracy z tymi 51, żeby wyglądały godnie :)

W tym tygodniu będzie jeszcze Kaweco Classic Sport - demonstrator.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Markol

Sheaffer Gift 300, czerwony marmurek w promocyjnej cenie, w krakowskim sklepie. Krakusy odpuściły cenę? Dziwne?!

Jak zwykle u Shaeffera pisze dobrze, trochę klocowaty, ale nie miałem tego kolorku.

Pozdr. Ch.

 

Bo opinie na temat Krakusów są rozpowszechniane przez Wielkopolan, którzy w ten sposób odwracają uwagę od swojej chorobliwej oszczędności :P 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A takie dwa o...

 

Boheme.jpg

 

MB%20trubute%20to%20MB.jpg

 

 

Pewnie bym nie wspomniał ale, zajrzałem w porze lunchu do sklepu i stało się. Oferowane były z tak zwrotnym upustem, że głupi byłbym, gdybym się choćby zawahał. Wiem, że niektórzy będą wypominać, że to nie zacne starocie, ale nowe tez może być fajne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stety, bo nie niestety, ten sklepik jest specyficzny. Ida w nim tylko  klasyczne modele MB. Tribute zbierał kurz od dawna i od tak samo dawna odwiedzałem go często z nadzieją, że może kiedyś...
"Skąd ta wyprzedaż", spytałem ekspedientki. "Likwidujecie się?"

"Nie", uspokoiła mnie. "Konsolidujemy profil sprzedaży. Zatrzymujemy klasyczne Majstersztyki, a reszty pozbywamy się."

Edytowano przez tsyrawe
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...