Skocz do zawartości

Pen Show Poland - Katowice, 11-12 kwietnia 2015 r.


Akszugor

Polecane posty

  • Odpowiedzi 260
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

A ja mam pytanie z innej beczki : po skończeniu filmu z ubiegłego roku pojawił mi sie odnośnik do strony Edisonpen.com. Pióra przecudnej urody, ale, kurde, z powodu mojej zerowej znajomości angielskiego, za chiny nie mogę dojść m, czy te pióra są na sprzedaż i za ile, czy tylko pokaz umiejętności? Pomoże mi ktoś? Please...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie z innej beczki : po skończeniu filmu z ubiegłego roku pojawił mi sie odnośnik do strony Edisonpen.com. Pióra przecudnej urody, ale, kurde, z powodu mojej zerowej znajomości angielskiego, za chiny nie mogę dojść m, czy te pióra są na sprzedaż i za ile, czy tylko pokaz umiejętności? Pomoże mi ktoś? Please...

https://translate.google.pl/translate?sl=en&tl=pl&js=y&prev=_t&hl=pl&ie=UTF-8&u=http%3A%2F%2Fedisonpen.com%2Fhow-things-work-here-2&edit-text=&act=url

 

bez znajomości angielskiego nie ponegocjesz :P Ale piórka podobno bardzo fajne ;) Ja się przekonam dopiero w kwietniu ;)

 

A teraz idę pooglądać co tam Pigol fajnego zrobił ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są na sprzedaż. Ceny zaczynają się chyba od 150$ w górę. Na stronie edisonpen.com wejdź w zakładkę Pens, a potem klikaj dalej w poszukiwaniu piór na Signature Line,  Production Line lub Urushi Line. W Signature Line wyświetlą Ci się różne modele. Kliknij na wybrany i wejdź na stronę danego modelu. Na niej będzie już podana minimalna cena. Resztę doczytasz sobie dzięki google.pl/translate.

Na Pen Show na pewno będą forumowicze z piórami EdisonPen. Ja wezmę swoją ebonitową Minę.

 

Edit: Nicpoń mnie uprzedził. :)

Edytowano przez norbie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

Gdybym miał milion dolarów - wziąłbym wszystkie :)

Niestety, nie mam...

Jak mówi moja teściowa " Kupiłbym wieś, tylko pieniądze gdzieś..."

 

Nicpoń : dziękuje Ci za link. Jednak młodość, to młodość.I wiedza:)

Edytowano przez Wąsaty
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My będziemy do niedzieli późnego popołudnia :)

 

Wezmę ze sobą 100 sztuk identyfikatorów, jak ktoś będzie chciał to można będzie podejść wypisać sobie nick lub imię fajnym atramentem - no i człowiek już nie będzie anonimowy ;)

Konrad, dzięki. Chętnie skorzystam. Jeszcze gdyby mi Ewa Landowska wykaligrafowała nick, to miałbym już pełnię szczęścia. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pilna sprawa !!!....

mam pewien problem (nie ukrywam że głównie finansowy) z noclegiem z Katowicach - 

czy ktoś z forumowiczów mieszkających w Katowicach lub okolicach przygarnąłby mnie na tę jedną noc z soboty na niedzielę??

dozgonna wdzięczność gwarantowana !!!...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również zastanawiam się nad różnymi opcjami dojazdu.

 

Wariant a - jadę autem, jeśli ktoś byłby zainteresowany, mogę zabrać dwie osoby z Wwy / Grodziska. Wyjazd raczej wcześnie rano - najpóźniej o 07:00, najchętniej o 06:00. Katowice planuję opuścić około 16:00 - 17:00 w sobotę.

 

Wariant b - może ktoś jedzie samochodem i mógłby zabrać jedną osobę, wówczas dołożę się do kosztów benzyny. Zależy mi na powrocie w sobotę, więc wrócę w tym wariancie albo PKP albo z innym forumowiczem.

 

Wariant c - PKP / bus - rekomendacje sprawdzonych połączeń mile widziane.

Edytowano przez visvamitra
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez chce strasznie być... ale znow (po tygodniu) przeziębiłam się :( jednakże może ogarne się do soboty.

Dostalam w prezencie Sheaffera z 1949 roku, nieużywane i wierze, ze podczas Konferencji Ktos mi pomoze :)

Może Dexter będzie to na pewno poproszę o pomoc...

Jeśli będę jechać to na pewno PKP, 3 godziny tylko z Wawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...