Skocz do zawartości

Pen Show Poland - Katowice, 11-12 kwietnia 2015 r.


Akszugor

Polecane posty

  • Odpowiedzi 260
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

W dalszym ciągu ciesząc się jak dziecko, chciałam dopisać parę słów do tego, co już zostało powiedziane. Impreza była doskonała, wystawcy zadziwiający a stoiska sklepów - no sami wiecie :D nie biegałam z aparatem, więc tym razem nie obudzę się w czerwcu z wrzucaniem zdjęć... rozmowy do nocy, pisania wiele, radość i błogość. Było cudnie.

 

Akszugor, Kasia, Daniel, Pomidorka - dziękuję za wsparcie, towarzystwo, wspólne śniadania, powroty i spacery, troskę i uśmiechy, Inahon - za zaufanie, wiarę w zmysł estetyczny i pozostawianie wśród limitów limitowanych piór ;) polecam się na przyszłość. Kamilowi i Kasi - za brak aktu oskarżenia za napaść na przejściu dla pieszych, Sticky i Inky - bo fajni jesteście, uroczo było was napaść :D Dexter, Lash, Rka - bo fajnie poznać bądź ponownie się zobaczyć :) adamon - bo zafundowałeś mi powrót do przeszłości nazywając mnie "młoda"...  :rolleyes: Maćku - spacerniaki, szaleńczy bieg wężykiem i pogadanki do nocy, będę wspominać. Kitek, Dziku z żoną - bo śmiechu dużo i radość mi się z wami kojarzy, andreo - bo dałeś się ładnie namawiać ;) Nowo poznanym i zobaczonym, tym, których imienia mogłam nie spamiętać albo nie skojarzyć z forum, bardzo dziękuję. Za zaskoczenie mnie z pizzą w ręku - endoor, piąteczka! to było kapitalne. Nicponie - bo dajecie pyska, jak należy. Atramentów broniłam pazurami, zostały mi dwie flaszki... pigol - bo to ja się dałam namówić i nie żałuję, fajnie mi się pisze.

 

Mam nadzieję, że nie pomyliłam nikogo...

Albo że nie pominęłam...

Jeśli się uśmiechałam do nieznajomych, podejrzewając ich o forumowe pochodzenie - to trudno! Niech znają Babci dobre serce :P

 

Wszystkim dziękuję i cieszę się, Wariaty Wy moje kochane, że jesteście.

 

wzruszona i szczęśliwa Ann.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...