Skocz do zawartości

atuzi

Użytkownicy
 • Ilość treści

  435
 • Rejestracja

 • Ostatnio

1 obserwujący

O atuzi

 • Ranga
  F

Profile Information

 • Płeć
  Male
 • Skąd jesteś?
  Bytom

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Moim zdaniem składak. Do roku 1995 sekcja miała dwa pierścienie nad stalówką, od 1996 jeden nad stalówką. Sekcje można wymieniać między starymi a nowymi modelami, więc wygląda to na składak. Pytanie czy korpus na końcu ma też jeden pierścień czy dwa? Starsze miały dwa a nowszy jeden.
 2. Na drugim zdjęciu jest mój egzemplarz pióra, które recenzowałem. Grawerunek jest ledwie wyczuwalny pod palcem. Jego głębokość w napisie DUOFOLD to ponad 0,5 mm, trudno to zmierzyć, ale między 0,5 mm a 1 mm głębokości. Pozostałe napisy nie są tak głębokie.
 3. Jak napisał ArielN, to ten model. Jakość zdjęć kiepska, ale wydaje mi się, że na stalówce jest napis "Waranted", więc nie jest Parkera. Poza tym widzę uszkodzenia na sekcji i trochę na korpusie.
 4. Tak. To uroda lakieru na metalu, mocne obijanie o inne przedmioty rysuje lakier, albo wręcz go odbije i wtedy już to fatalnie wygląda. Są lakiery odporne, jak urushi, ale wtedy pióro kosztuje dość drogo. Oczywiście jeśli będziesz pióro nosić w etui, gdzie się o nic nie poobija, i nie spadnie na coś twardego, to lakier sam nie odpadnie.
 5. Cześć. Urban ma lakierowany korpus, czy na połysk czy mat to na pewno lakier będzie się rysował w młynie szkolnym. Tworzywo sztuczne moim zdaniem jest bardziej odporne na zarysowania niż lakierowany metal. Mat daje ten plus, że nie widać na nim odcisków palców.
 6. Dziwi mnie zachowanie sprzedawcy. W przypadku nie odebrania wadliwego towaru przepada zaliczka? A co to za sklep?
 7. Logo z pudełka sugeruje, że to produkcja z 2006 roku, jeśli na piórze jest takie samo logo jak na pudełku. To logo Parkera używane było w latach 2000-2008.
 8. Rozkład stoisk na tegorocznym Pen Show:
 9. Mam taki notatnik. Tutaj moja recenzja:
 10. atuzi

  Parker 25

  Raczej nie w paseczki, ale z dwoma paseczkami.
 11. atuzi

  Parker 25

  No i zapomniałem jeszcze o korpusie białym.
 12. atuzi

  Parker 25

  Chodzi o kolory korpusów: czarny czy stalowy oraz sekcji: czarna, zielona, niebieska czy pomarańczowa.
×
×
 • Utwórz nowe...