Skocz do zawartości

Fountain Pen Day - Dzień Pióra Wiecznego - Limitowany atrament tylko z tej okazji!


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 52
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Hmmmm żeby mnie ten kolorek (odcień) powalił na kolana, to musiał bym sobie sam zaprzeczyć :cry:

 Konrad, mogłeś się troszeczkę bardziej postarać (no chyba że to nieszczęście coś takiego spowodowało)

(oczywiście to moje odczucie) ale na pewno dla wielu z nas ten kolorek będzie jak najbardziej odpowiedni  :thumbup:

 Pozdrawiam.

 

Kolor musiał być w pewnym sensie uniwersalny, ale to co na pewno można o nim powiedzieć to że nie jest "płaski" - to nie jest żarówka jak w przypadku niektórych zieleni i turkusów na które nie da się patrzeć. Ale mocno nasycony niebieski z turkusowym cieniowaniem - będzie można przetestować na spotkaniu w kilku piórach ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrad no Ok, to twój atrament i twoja produkcja i ja to szanuje, jedynie z mojej strony spodziewałem się wiesz coś takiego

 inszego (jeśli mogę to tak nazwać). :P

 W twojej produkcji palety barw,  jakie mi wskazałeś, masz naprawdę niesamowite kolorki :thumbup:

 a tu z fotografii wychodzi mi kolorek washable z nutą turkusu. (no chyba że mnie monitor okłamuje)

 Ale jak to przeważnie bywa, spodziewasz się czegoś innego a otrzymujesz co innego, a spodziewałem się

 kolorku coś w stylu bordo, wiśnia, bordowo-wiśniowy, piękny niebieski, granatowy, może coś z brązu, fioletu

 i nie szło mi absolutnie o to by cię urazić, lub zrobić przykrość :nono:

 Kolorek na żywo na pewno będzie zacny, i tak jak napisałem wyżej --- dla wielu z nas będzie jak najbardziej odpowiedni

 Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrad no Ok, to twój atrament i twoja produkcja i ja to szanuje, jedynie z mojej strony spodziewałem się wiesz coś takiego

inszego (jeśli mogę to tak nazwać). :P

W twojej produkcji palety barw, jakie mi wskazałeś, masz naprawdę niesamowite kolorki :thumbup:

a tu z fotografii wychodzi mi kolorek washable z nutą turkusu. (no chyba że mnie monitor okłamuje)

Ale jak to przeważnie bywa, spodziewasz się czegoś innego a otrzymujesz co innego, a spodziewałem się

kolorku coś w stylu bordo, wiśnia, bordowo-wiśniowy, piękny niebieski, granatowy, może coś z brązu, fioletu

i nie szło mi absolutnie o to by cię urazić, lub zrobić przykrość :nono:

Kolorek na żywo na pewno będzie zacny, i tak jak napisałem wyżej --- dla wielu z nas będzie jak najbardziej odpowiedni

Pozdrawiam.

Nie obrazam się :P Mało typowe kolory na pewno będą na spotkaniu (np. Taki czerwono-brązowy z fioletowo różowym cieniowaniem albo żółto-czarny:)) będzie można podkradac i nimi pisać także ci których nie bedzie niech żałują;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obrazam się :P Mało typowe kolory na pewno będą na spotkaniu (np. Taki czerwono-brązowy z fioletowo różowym cieniowaniem albo żółto-czarny:)) będzie można podkradac i nimi pisać także ci których nie bedzie niech żałują ;)

Chętnie zobaczyłabym choć zdjęcia/skany :) Bo mnie nie będzie i żałuję :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało typowe kolory na pewno będą na spotkaniu (np. Taki czerwono-brązowy z fioletowo różowym cieniowaniem albo żółto-czarny:)) będzie można podkradac i nimi pisać także ci których nie bedzie niech żałują ;)

mnie też nie będzie i okropnie żałuje  :cry:  a to zabrzmiało niesamowicie interesująco jeśli chodzi o kolorek cytuję

<< czerwono-brazowy z fioletowo różowym cieniowaniem >> i też jak @zutka poproszę o fotkę tego intrygującego

 atramentu  :sacro: Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabrzmiało niesamowicie interesująco jeśli chodzi o kolorek cytuję

<< czerwono-brązowy z fioletowo różowym cieniowaniem >> i też jak @zutka poproszę o fotkę tego intrygującego

 atramentu  :sacro: Pozdrawiam.

wow, żeby tylko dziury nie wypalił w papierze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kolor jest absolutnie fantastyczny. I jak zwykle, musi być limitowany...

 

 

Ale chyba zostało co nieco? ;)

 

Bardzo się cieszę że atrament się podoba :) Agnieszka od samego początku mówiła mi że to jest kolor na FPD, ja potrzebowałem trochę czasu, aby do niego dojrzeć (bądź co bądź atramenty zacząłem robić w poszukiwaniu idealnego Blue-Blacka i nigdy nie porzuciłem tej pasji :)) - początkowo myślałem o atramencie trochę ciemniejszym i bardziej stonowanym, ale głos Ariela ostatecznie zaważył :) 

Dosyć długo pracowałem nad drobnymi korektami przepływu w tym atramencie - bardzo długo kaprysił na niektórych papierach, ale ostateczna wersja jest bardzo udomowiona :) 

Po rezerwacjach z FPD itp pozostało około 10 butelek tego atramentu - ale nie będą one dostępne w sprzedaży (ale to nie znaczy że nie znajdą użytkowników ;)). 

Ten kolor się już nie powtórzy - na kolejne FPD będzie inny kolor ;) 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...