Jump to content

ArielN

Administratorzy
 • Posts

  3,921
 • Joined

Everything posted by ArielN

 1. W takiej sytuacji obstawiałbym wadę stalówki :).
 2. Leworęczności jest kilka rodzajów: http://www.musanim.com/mam/lefthand.htm?fbclid=IwAR18rSLjcLsiO4Mj8jJxcMJBorKdN3guPL7fyXK9gLg_5pWkFidxRgMVq8s Stalówka Lamy LH nie radzi sobie ze wszystkimi. Przyjrzyj się też skrzydełkom i kulce pod sporym powiększeniem. Może masz wadliwy egzemplarz. Z reguły LH są tak zrobione jak kulka od długopisu, więc drapanie jest anomalią.
 3. Hej, podróbka, niestety. Oryginalny Verne wydany przez MB w 2003 roku wyglądał trochę inaczej i był dostępny tylko w niebieskim kolorze. Podróbki są czarne, czerwone, a nawet granatowe. Oryginał: Podróbki:
 4. Nowy sposób publikacji zdjęć to efekt przymusowej aktualizacji silnika forum. Wbrew pozorom ma głębszy sens z punktu widzenia treści (ochrona przed takimi działaniami, jakie ostatnio zafundował użytkownikom Photobucket) i bezpieczeństwa portalu oraz forumowiczów (linki bezpośrednie eliminują prezenty od dodatkowych kodów). Pisaliśmy o tym w innym wątku, w dziale na dole forum. Zdjęcia można dodawać nadal, również z fotosika. Wystarczy tylko zamiast kodów IMG skorzystać z linków bezpośrednich :). Zdjęcia Marcina w pierwszym poście już są poprawione :).
 5. Fajne. Najbardziej podoba mi się zielony .
 6. Sympatyczne pióro . Do tego ręcznie grawerowane!
 7. Hej! Po aktualizacji forum wystarczy wrzucić sam link do zdjęcia, bez kodów: Marcin
 8. I wszystko jasne :). Zastanawiałem się czy pióro będzie miało złotą czy stalową stalówkę. Wychodzi na to, że tę drugą. Niezależnie od tego, to fajny zestaw . Na portalach aukcyjnych można go kupić za mniej więcej 50-100 zł (w zależności od stanu zachowania, obecności graweru reklamowego itp.). Powodzenia w sprzedaży. Marcin
 9. Hej @Sebastian35! Wrzuć jeszcze zdjęcie pióra ze zdjętą skuwką, to spróbujemy wspólnymi siłami ustalić model i szacunkową wartość . Marcin
 10. Stalówki F w IM często piszą mokro i szeroko, więc przesiadka na pióra, które będą bardziej trzymały standard rozmiarówki rozwiąże problem :).
 11. Mateusz, co masz na myśli pisząc, że tekst się "rozjeżdża"? Wklej fotkę, będzie łatwiej doradzić.
 12. Aldona, tak patrząc na sprawę można uznać, że każdy rodzaj biznesu jest łupieniem ;). Na rodzimym rynku sugerowana cena Lamy Studio Aquamarine to 290 złotych. Jesteśmy autoryzowanym punktem sprzedaży, a nie dyskontem. Pamiętaj, że na ostateczną cenę składa się wiele czynników. Każdy ma wybór i może zdecydować, czy chce kupić u rodzimego przedsiębiorcy, czy tam, gdzie jest najtaniej. Różni ludzie, różne potrzeby, jak zawsze :). Do przeczytania, Marcin
 13. Lamy Studio Aquamarine to jedna z tegorocznych nowości Lamy. Nagraliśmy krótki filmik pokazujący kolor korpusu i skuwki. VIDEO0065.mp4 Do przeczytania, Marcin
 14. Żałuję, że LeGrand nie będzie dostępny z stalówką i pierścieniami w złotym kolorze :). Może za rok!
 15. Pojawiły się materiały pokazujące nowe wykończenia w ramach motywu Le Petit Prince:
 16. Hej! Gadżety forumowe nie są dostępne, bo... nigdy nie powstały :/. Marcin
 17. Jasne, że się podobała. Dzięki za czas i chęć włożone w przygotowanie. Mam nadzieję, że obyło się bez ofiar, czytaj pióro przeżyło.
 18. Dotarła dziś do nas smutna wiadomość o odejściu Frederica Faggionato. Frederic, prowadzący manufakturę Faggionato Stylos przygotował dla nas wszystkich pióro forumowe 2017. Składamy wyrazy współczucia dla rodziny, bliskich oraz miłośników małych, ale wielkich dzieł sztuki, które wychodziły spod rąk Frederica. Poniżej wiadomość od rodziny.
×
×
 • Create New...