Skocz do zawartości

Jakie pióro dzisiaj kupiłeś?


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 10k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Stalówka w Jinhao X750 jest dla mnie czymś niezwykłym, jak ją pierwszy raz zobaczyłem to byłem zaskoczony jej dużym rozmiarem :D Zaznaczę że wcześniej miałem tylko Sheaffera VFM i Sheaffera Junior (w nim stalówka była z 3-4 razy mniejsza)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stalówka Parker Nr 10 z dodatkowym oznaczeniem 9.

Adamon zapewne wie co to znaczy. Ja wiem tylko, że to coś ma związek z datą produkcji tego egzemplarza.

Owszem, ma związek... :). Teoretycznie powinien to być 1969.

No pięknie się rozwija... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny zestaw Leningrad, w dodatku za grosze. Jeśli tylko system napełniania faktycznie nie jest uszkodzony, bedziesz miał dużo frajdy z tym piórem.

Dasz jakąś recenzję?

Pewnie że dam jak tylko dojdzie. Może już na poczcie czeka, jutro zajrze do skrzynki czy jest jakieś powiadomienie..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozazdrościłem mojemu koledze Maxi75 pięknego Watermana i oto przez przypadek wlazł mi taki sam na ekran, więc zrobiłem klik...

Jeszcze jest we Francji, ale zapłacony i lada dzień wyruszy. Nie jest on co prawda w tak doskonałym stanie jak kolegi maxi75, ale go dopieszczę :)

4fc8c716c7596d5b.jpg

743d0c2f619c7979.jpg

zdrówka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie.

7e7d7e5df28c070f.jpg

zdrówka

Czarny L'Etalon :) - Kiedyś przy jakiejś atrakcyjnej okazji prawdopodobnie sobie takie pióro sprawię. Nie jest może przedmiotem pożądania, niemniej pióro bardzo ładne, solidne i zaprojektowane tak, że mi się podoba. :)

Gratuluję konis, kolejnego L'Etalona. :) Kolejnego Watermana. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nilfein

Sheaffer Prelude Translucent Blue oraz Baoer 100. W kolejce czeka ołóweczek Sheaffer Prelude. Również w wersji Translucent Blue. Ale to dopiero w piątek, po wypłacie ;)

I tym optymistycznym akcentem zakończyłem zakupy na najbliższe półrocze...a marzył mi się Pelikan M205 Taupe zamiennie z Pelikanem M215 (okręgi)...

Ech, życie...:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle kupiłem, co dostałem do potestowania nowe akrylowe pióro z oferty stylos.se. Późno jest więc nawet zdjęcia nie zrobię (i tak do poniedziałku:/), ale mam dwa pierwsze wrażenia: duże pióro i stalówka Airmail.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...