Skocz do zawartości

Jakie pióro dzisiaj kupiłeś?


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 10k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

A co zalałeś Pelikanem? :) Mi ten model jakoś nie był w stanie się dogadać z tym atramentem.

Nie o to chodzi, stalówka zwyczajnie drapała. Potem próbowałem ją wygładzić, i coś nie wyszło - zjechałem ziarno do końca redface

W ramach ratowania sytuacji zrobiłem z niego stuba, ale jest za szeroki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lamy Safari F. Doszło dzisiaj.

Leciutkie, bardzo dobrze leżące w dłoni pióro. Gładko idzie po papierze, bez szmerania, tarcia.

Jednak - nie wiem czy to kwestia papieru, czy też atramentu - linia wydaje się być dosyć gruba. Spodziewałem się cieńszej. Wieczorek zaleję Diamine Majestic Blue - zobaczymy jaki będzie efekt.

lamy-safari-vs-classic-708.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie doszło w środę takie o to piórko:

http://www.xfountainpens.com/Nemosine-Singularity-Demonstrator-German-Nib-p/nem-sin-de.htm

Bardzo fajne piórko, czuć dbałość o wykonanie, i ogólnie piórko jest bardzo przyjemne w obyciu.

Jednocześnie zamówiłem sobie zestaw stalówek do Wality, nie wiem jak i dlaczego ale zamówiłem Knox 35 zamiast Knox 26 i mam teraz komplet bardzo fajnych stalówek które nie mieszczą się w skuwce :gaah:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na opis wrażeń z użytkowania Jego Wysokości.

Przecież doskonale wiesz jak się pisze takim piórem. :) Jeśli to dago dodać, że uważa się je za jedno z piękniejszych jakie powstało to cóż więcej można rzec. :)

Ale oczywiście pokuszę się o recenzję, gdy tylko dostanę w ręce dobry aparat, bo w tej chwili nie dysponuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...