Skocz do zawartości

Jakie pióro dzisiaj kupiłeś?


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 10k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Niebieski, chciałem licytować czarny, ale cena doszła do ponad 30 zł. Trochę się zdziwiłem, że tak wysoka bo u tego samego sprzedawcy można za ok. 20 zł kupić na kup teraz :D

Jeszcze teraz tylko fajny atrament dobrać zostało.

Edytowano przez Dragan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że będzie tak ja mówicie:D Bo ostatnio kupione Hemisphere, trochę nadszarpnęło moją opinią o marce. Chociaż to pióro już od pierwszej kreski, czy literki dobrze się sprawuje, czego o Hemisphere nie można było powiedzieć <_<

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba popadam w jakieś skrajności ;) Najpierw w Tesco kupiłem z ciekawości przeźroczyste piórko z 4 nabojami za 1,99 zł a potem kurier przytachał Pilota Capless'a green ice :D

To pierwsze pisze normalnie. Ale Pilot to cudo! Cieszy rękę i płynie po papierze bez oporu. Stalówka M, ale przy delikatnym nacisku pisze cieniutko

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie właśnie przyjechało ze Stanów TWSBI Diamond 540 w kolorze Amber ze stalówką F - prezent od rodzinki. Chciałem mieć koniecznie stalówkę w tym rozmiarze, dostępne było już tylko w takim kolorze. Bursztynek nie jest taki zły, choć trąci nieco pomarańczką ;)

Przyznam, że rozpakowywanie nowej zdobyczy było naprawdę rozkoszne. Po wzięciu pióra do ręki stwierdziłem, że to naprawdę kawał porządnego pióra - zaskoczyły mnie jego spory rozmiar i ciężar oraz solidność wykonania. Nie jest to taki plastik - fantastik jak np. Waterman Kultur.

Zalany Pelikanem Edelstein Mandarine, który jest jakby dla niego stworzony, pisze zaskakująco gładko i przyjemnie. Stalówka niczego sobie - przypomina mi pod względem komfortu pisania te znane z piór KaWeCo.

Zakup, czy raczej prezent, trafiony w dziesiątkę :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawdo kupiłem to pióro jeszcze w zeszłym roku, dotarło do mnie w styczniu, ale dopiero dziś dojrzało do publicznego pokazu.

Mój pierwszy Parker Vacumatic.

Poniższe zdjęcie pochodzi z aukcji.

Więcej zdjęć w dziale "Galeria".

204e9b92be0087aa.jpg

zdrówka

Edytowano przez konis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne pióro ci przeszło koło nosa, ale tak w ogóle to co ty studiujesz? :P

Studiuje na kierunku lekarskim ;) Akurat się przygotowywałem do egzaminu z medycyny sądowej, niezwykle wciągające :)

Piękne pióro konis :wub:

Edytowano przez Lepki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studiuje na kierunku lekarskim ;) Akurat się przygotowywałem do egzaminu z medycyny sądowej, niezwykle wciągające :)

Dr Mądro to rzeczywiście pasjonat. Masz coś z nim czasami?

Edytowano przez ryard
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej prof Mądro :P zrobił pogadankę na temat "prawdy" dwukrotnie, poza tym nie miałem przyjemności i już więcej studenci nie będą mieli przyjemności z tą osobą. Zakończył w tym roku przygodę z dydaktyką i zakładem medycyny sądowej, przechodzi na emeryturę :)

BTW. On wygląda i ubiera się jak Hugh Hefner :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...