Skocz do zawartości

Jakie pióro dzisiaj kupiłeś?


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 10k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kupiłem czarnego Montblanc'a 146. Co prawda, to tak na otarcie łez, bo przy licytacji fajnego Watermana wykazałem za mało zdecydowania i mi go ktoś sprzątnął sprzed nosa. Przynajmniej ten a kolorze burgunda nie będzie się czuł w piórniku taki samotny :P.

4966c4887fea39a0.jpg

0647344ef3559ea9.jpg

5760ddab44105eea.jpg

30809929a4ece1dd.jpg

Jeszcze nie mogę ochłonąć z wrażenia, bo UPS dostarczył mi go z Włoch w ciągu trzech dni.

zdrowka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym przypadku chyba nie ma to sensu, koszta wysyłki nie zmniejszają się wraz ze wzrostem ilości nabytych piór. Chyba, że zacznie się negocjowanie bezpośrednio ze sprzedawcą. Zresztą nadal nie wiemy jak to piórko wygląda i czy nie rozpadnie mi się w dłoni zaraz po pierwszym napełnieniu (tłok jak dla mnie wygląda na tandetny).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie nabyłem Sailora 1911 Young... w rozmiarze F.

Tylko zastanawiam się czy F jest właściwym wyborem dla mnie... chyba jednak powinno być M.

Mój Sailor 1911 ma stalówkę w rozmiarze M - kreska jest niewiele grubsza od tej, jaką zostawia Waterman Expert ze stalówką F. Mam nadzieję, że jest to dla Ciebie jakakolwiek pomoc w wyborze :)

Pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Sailor 1911 ma stalówkę w rozmiarze M - kreska jest niewiele grubsza od tej, jaką zostawia Waterman Expert ze stalówką F. Mam nadzieję, że jest to dla Ciebie jakakolwiek pomoc w wyborze :)

Pozdrawiam :)

Dzięki za pomoc, ale pióro z F-ką zostało już nabyte. Niech będzie - przynajmniej jedno z taką stalówką w kolekcji. Pisze fajnie, choć na początku wydaje mi się, że relatywnie twardo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dziś pięknego Watermana Charlestona CT.

Zastanawiałem się jeszcze nad WM Carene, ale zwyciężyła tradycja.

eeee tam, zaraz tradycja

trza było ładne kupić, na tradycyjne zawsze bedzie czas

carene...IMG_0185.JPG

ps. mój dzisiejszy zakup, coby nie było

Edytowano przez vit
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...