Skocz do zawartości

Jaki atrament dzisiaj kupiłeś/ -łaś? :)


emilien

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 4 weeks later...

A takie dziwactwo dzisiaj znalazłam w sklepie papierniczym

O właśnie Iza, z nieba mi spadłaś! :D Orientujesz się może, czy sklep dla plastyków JokoArt jeszcze istnieje? Kupowałem tam kiedyś i planowałem się wybrać, ale ich strona internetowa nie działa. Powinni być w pobliżu dawnego Kopernika, więc raczej niedaleko Twojego antykwariatu.

Edytowano przez Andrew
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O właśnie Iza, z nieba mi spadłaś! :D Orientujesz się może, czy sklep dla plastyków JokoArt jeszcze istnieje? Kupowałem tam kiedyś i planowałem się wybrać, ale ich strona internetowa nie działa. Powinni być w pobliżu dawnego Kopernika, więc raczej niedaleko Twojego antykwariatu.

To teraz moi sąsiedzi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Razem z piórem Monteverde dostałem w gratisie brązowy atrament tejże firmy. Nie jest zły, ale wolę trochę ciemniejsze brązy. Nabyłem sobie też próbkę Iroshizuku Kosumosu. Całego kałamarza w życiu bym nie wypisał, ale 2 ml będą w sam raz... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam Diamine Apple glory, Amber, Autumn oak, Deep magenta i Dark brown. Jak na razie jestem rozczarowana. Suche jak pieprz. Tylko Lama sobie poradziła,  Pilot i Hero trzeba dociskać, żeby było coś widać, przerywają i drapią. Amber niby pomarańczowy pod Pilotem jest blado żółty, Autumn oak bladopomarańczowy. Deep magenta i dark brown są w miarę ładne. Apple glory jest znośny.

A tak liczyłam na ekstra pismo:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie masz za suche stalówki. Autumn Oak w mokrej stalówce zachowuje się tak jak na poniższym zdjęciu. W dodatku ten atrament nabiera na sycenia zamiast blaknąć i zwykle następnego dnia jest bardziej pomarańczowy niż podczas pisania.

 

P1020671-1.JPG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie masz za suche stalówki. Autumn Oak w mokrej stalówce zachowuje się tak jak na poniższym zdjęciu. W dodatku ten atrament nabiera na sycenia zamiast blaknąć i zwykle następnego dnia jest bardziej pomarańczowy niż podczas pisania.

 

P1020671-1.JPG

Następnego dnia u mnie jest zaledwie pomarańczowy:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...