Skocz do zawartości

Jaki atrament dzisiaj kupiłeś/ -łaś? :)


emilien

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mieszkam w Czechach i to jest tu w każdym sklepie papierniczym. Po czesku to: inkoust do plnicich per. Wiem, że można je kupić w Polsce ale nie mam pojęcia gdzie. Raczej chyba w małych papierniczych sklepach z tanimi artykułami.

Można kupić.

Tak wygląda.

9357e018be068c80.jpg

09b145d3629a5dfa.jpg

Poprawny, ale bez wodotrysków.

zdrówka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolę pióra niż atramenty, ale od czasu do czasu zdarza mi się coś kupić. i tak w miniony weekend zakupiłem Sailora Epinard. wczoraj w końcu wypróbowałem go, niestety przy sztucznym świetle, ale zapowiada się bardzo ciekawie :)

 

Za mało mam jeszcze "doświadczeń" z tym atramentem, żeby tworzyć z tego recenzję, ale zamieszczam zdjęcie przybliżające kolor razem z innymi zieleniami. 

ibhu0ik0GZZgXb.JPG

 

Mam wrażenie że kolor jest dość dobrze oddany, może w rzeczywistości jest ciut bardziej "ciepły" niż na zdjęciu...

Edytowano przez Pilot Inspektor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby mi tu nikt nie powiedział, że jakieś aluzje. Chciałem przeczytać jakąś recenzję atramentu Sheaffera i w sumie nic. Nie ma. Nikt nie używa?

No właśnie dwa dni temu kupiłem swoje pierwsze dwa atramenty Sheaffer’a: granatowy i turkusowy. Na razie „łba nie urywa”, ale wrażenia z pisania całkiem pozytywne. Powiedizałbym, że to klasyczne bardzo przyzwoite, solidne kolorki, ale… bez szaleństw. ;)

Edytowano przez endoor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...