Skocz do zawartości

Jakim piórem piszesz dzisiaj?


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mi się podoba :D Chociaż najwyraźniej przeszedł "bez echa" ;) Jak się tym-tym pisze? Cenowo patrzę przystępnie nawet (~250 Pln)

 

Kiedyś byłem dystrybutorem tej marki...pisze się dobrze, aczkolwiek Bugatti to nie jest... :P

 

Mój Monciak w Hiszpanii:

 

76236c38b2e93eac.jpg

Edytowano przez INAHON Sp. z o.o.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się to pióro :)

 

Eleganckie :rolleyes:

 

U mnie dzisiaj niemały dysonans. Sonnet wraz z jakimś Hero :D  Zabawne: przez całe życie sadziłam wielgachne, okrągłe, dorodne litery, a wystarczyło wziąć do ręki cienko piszące pióro, przekręcić notes i zasunęłam cieniutką, równiutką kursywą o jaką bym nigdy siebie nie podejrzewała... :blink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwoma takimi jak poniżej. 

Taniego Bruynzeela kupiłem ongiś z ciekawości po taniości. Przyszedl z buteleczką atramentu Forty Eight. Nic wielkiego, ale pisze bardzo przyzwoicie; nie ma wstydu.

 

Bruynzeel.jpg

 

Faber Castell Croco mam już od dłuższego czasu, ale dopiero teraz zatankowałem. Dotychczas dziwnie jakoś ociągałem sę z wzięciem go do ręki. Za nowoczesny jak dla mnie, myślałem. 

Pióro pisze jak w marzeniu. Gladkie i jedwabiste. Atrament sam spływa na papier, nie potrzeba nawet przyciskać (ręka mniej się męczy). Coś tak niedrogiego, a tak dobrego. To będzie moje ulubione pióro. Ma swoją wagę, ale tak ma być.

 

Świeżo kupiony atrament Karandasza, zachowyje się rewelacyjnie, ale coś wydaje mi się, Åże kiolor nie ten. To ma być Magnetic Blue? To niebiesko-czarno-zielone? Ktoś pokpił sprawe w fabryce?

 

FC-croco.jpg

Edytowano przez tsyrawe
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mamy, dlatego tym piszemy. A w połączeniu z funkcjonalnością i możliwością napełnienia - pióro nr 1!

 

A jak już przy Pelikanach - kiedy sprzedajesz swoje?

 

Macie, to zielone paski :P

140 jako piór nr 1   :headsmack: nawet w Pelikanie by w nie uwierzyli

 

Faktycznie chyba zacznę nad tym myśleć poważnie, piórnik od razu zyska na wyglądzie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...