Skocz do zawartości

Jakim piórem piszesz dzisiaj?


ArielN

Polecane posty

to nie ja, ja bym swoich nie dała do straszenia biednego pluszaczka!

para-coś-tam mówisz... mam na wydziale panią profesor, w dodatku moją promotorkę, na którą tylko sekretarka i pani z dziekanatu mówią prawidłowo, każdy raczej coś w okolicy "paralele", tak mi przypomniałeś :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

A ja mam pytanie odnoście Pilota Parallel, gdyż od dawna chciałbym go kupić. ale waham się. Jak odczucia z jego korzystania? Mogę prosić o jakąś próbkę pisma tego ze stalówką 6mm? :)

Żeby nie robić offtopu - ja już czwarty dzień cieszę się z Califolio Aurora w Renoird Grenada oraz jakimś, nieznanym mi z marki, flexem z 14k stalówką Warranted (też niewiele o tym wiem) :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie odnoście Pilota Parallel, gdyż od dawna chciałbym go kupić. ale waham się. Jak odczucia z jego korzystania? Mogę prosić o jakąś próbkę pisma tego ze stalówką 6mm? :)

Do zabawy EXTRA :) polecam, a próbkę może lepiej nie, bo jak zobaczysz moje pismo, to raczej zrezygnujesz z kupna :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zero, recenzję Parallela znajdziesz na YT od użytkownika Theosone, obejrzysz raz i jedynym problemem będzie wybór grubości ;) warto się skusić.

@Panie_Q, czyli jednak straszysz? nieładnie, taki niewinny pluszak.

 

dzisiaj piszę F-C Basic, nie umiem się z nim rozstać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś byłem w sklepie dla plastyków, i zobaczyłem z daleka kształt Faber-Castella Basic, w superaśnym kremowym (beżowym? ecru? nie znam się :P) kolorze. Jednak po wzięciu do ręki okazało się być piórem kulkowym :( Wie ktoś może czy jest produkowane pióro Faber-Castell Basic w kremowym kolorze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...