Skocz do zawartości

Bonjour


rarar

Polecane posty

Witam.

Nazywam sie Kuba, mam 16 lat, od okolo szesciu miesiecy interesuje sie piorami. Pozatym moimi hobby sa muzyka, nauka jezykow, literatura i klasyczne ubrania meskie. Z gory przepraszam za nie uzywanie polskich znakow, mieszkam w Niemczech i dlatego pisanie tychze znakow bylo by niezbyt wygodne.

:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :) Projektujesz może ubrania męskie?

Nie, probowalem tego ale to nie dla mnie ;) Pozatym klasyczne ubrania dla mezczyzn sa dosyc "nudne" do projektowania, nie lubie udziwiania garniturow, koszul etc.

Ależ to forum ma zasięg... :D A jakiej muzyki słuchasz? :)

Oj tutaj moglybym duzo napisac.

Ogolnie wszystkiego, moze z wyjatkiem wiekszosci aktualnego popu. Przewaznie rock alla Led Zeppelin, Deep Purple, jazz w stylu Dave'a Brubeck'a, blues, pop, tez czasami Daft Punk lub Deadmau5. Jak widac, dla kazdego cos sie znajdzie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tutaj moglybym duzo napisac.

Ogolnie wszystkiego, moze z wyjatkiem wiekszosci aktualnego popu. Przewaznie rock alla Led Zeppelin, Deep Purple, jazz w stylu Dave'a Brubeck'a, blues, pop, tez czasami Daft Punk lub Deadmau5. Jak widac, dla kazdego cos sie znajdzie ;)

Klasyka starego rocka, miło B)

Trudno bedzie znalezc muzyka/zespoly, ktorego bym naprawde nigdy nie sluchal.

Czyli Tommy'ego Emmanuela też już znasz? Wart uwagi. Mój gitarowy guru :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...