Skocz do zawartości

Sheaffer NoNonsense


Lacedemonian

Polecane posty

Tak, tak... nie ma to jak nie przeczytać tego co się samemu napisze. :lol:

Errata:

Rzeczywiście moje s się zmieniło w c... za dużo sigm ostatnio mi w głowie. :P

Tak bardzo lubię tą stalówkę, że aż się przecinek z wrażenia przesunął troszku. ;)

A co do wagi, to jest relatywnie lekkie... wręcz powiedziałbym, że ogólnie jest bardzo lekkie. Zwłaszcza zważywszy na rozmiary, które na prawdę są dość pokaźne... jest to raczej... jak już mówiłem pióro amerykańskie. (a sposób od babci podłapany lata temu, choć rzecz jasna ma to znaczenie czysto humorystyczne. Z każdego pośmiać się czasem trzeba, bo inaczej może się zacząć brać za bardzo na poważnie. :)

Swoją drogą... dziękuję Wam Forumowicze, za taką pozytywną odezwę... na pewno w niedługim czasie pojawi się jeszcze dodatkowa jakaś recenzja...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A normalnie do sklepu, najlepiej internetowego, nie mogłeś iść i kupić, a nie po targach staroci się szwędać? ;)

Fajna recenzja, dziwna taka, trudna trochę w pierwszym odbiorze, ale... ;)

To pióro jest lekkie, zgadza się, aż za lekkie. Dobrze jest do niego napchać plasteliny :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NoNonsensy są po absurdalnie niskiej cenie na stronie sklepu MatMay... tyle, że nigdy ich nie ma :) One w ogóle tam czasami bywają, czy po prostu są w spisie produktów i bezczelnie powodują nadmierne ślinienie u niedoszłych klientów?

Edytowano przez skwercio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nilfein

@skwercio - ten sklep to w ogóle ciekawostka przyrodnicza. Kupowałem tam NoNonsense właśnie (zielonego i żółtego) via Allegro. Czas reakcji sprzedawcy na pytania odnośnie pióra - kilka dni. Chciałem pióro odebrać osobiście, bo mieszkam parę ulic dalej (sklep z Białegostoku), ale sprzedający nie wyraził na to zgody (sic!). Racjonalnego wytłumaczenia też nie podał (to jest sklep stacjonarny, nomen omen). W końcu zamówiłem pióro z przesyłką priorytetem, bo mi zależało. Znów czas reakcji powalający. Przesyłka szła tydzień (zaznaczam, to jest TO SAMO MIASTO), wysłana nie priorytetem, a zwykłym listem, badziewnie zabezpieczonym, nadanym po paru dniach od terminu wysyłki podanego przez sprzedawcę i chyba tylko opatrzności zawdzięczam to, że pióra doszły w całości. Generalnie, zalecam ostrożność.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam znalazłem go na targu staroci miejscowym... więc tam też zalecałbym poszukiwania. Jeśli to się nie powiedzie to wszelkiego rodzaju allegra i ebaye. Bardziej to drugie... z tym, że trzeba się nastawić na większe koszta związane chociażby z wysyłką z za granicy. Oczywiście wszystko byłoby znacznie łatwiejsze, gdyby tylko Sheaffer nadal je produkował w takiej formie w jakiej to robił te parę lat temu. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A normalnie do sklepu, najlepiej internetowego, nie mogłeś iść i kupić, a nie po targach staroci się szwędać? ;)

Niebieskiego Sheaffera 440 za 30 zł? Nie ma takich sklepów. :P

Edytowano przez Alveryn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupiłem tego zielonego poniżej właśnie w tym sklepie, tego drugiego dostałem gratis przy jakimś zakupie w USA.

HPIM4173.JPG

a tego kupiłem w Stanach (już chyba pokazywałem) i doszedł do mnie chyba szybciej niż z Białegostoku do Białegostoku, bo odbyło się to...."pędzikiem" (jak ja nie lubię tej reklamy!!!!) ;)

DSC_0034.JPG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było tak do końca wesoło, to korpus trochę się nie zgrywa z sekcją (tego niebieskiego) po dokręceniu, choć jeszcze na 1 obrót przed końcem wszystko gra ;) A-ha, no i te metalowe elementy łącznie ze stalówką są pozłacane, bo może nie widać wyraźnie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...