Skocz do zawartości

Jakie pióro dzisiaj kupiłeś?


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 10k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Wpadłem chyba w jakąś pióromanie :wub: już mówię jak to się stało ;)

Będąc na studiach, pisałem czym popadnie, szczególnie długopisami. Nigdy nie miałem ładnego charakteru pisma a z długopisem moje notatki wyglądały okropnie - aż w końcu zamieniłem je na pobliskie ksero. I tak minęły dwa lata aż do ostatniego czasu:

Zaczęło się dość niewinnie bo jakieś 1msc temu chwyciłem przez przypadek vectora mojego taty i nagle przeleciały mi te 7 lat pisania Watermanem Apostrophem którego mam do dziś co prawda skuwka ledwo pyka, obdarty lakier w miejscu wkładania skuwki ale stalówka zdrowa i piszę gładziutko i mokro jak na Fkę.

Więc postanowiłem kupić sobie jakieś pióro - oczywiście bez bazy jeżeli chodzi o modele i cene kupiłem WT Hemi z tego tematu:

http://www.piorawiec...man-hemisphere/

(pewnie gdybym nie miał takiego problemu ze stalówką to nigdy bym tutaj nie trafił :))

No i zaczęło się - zacząłem przeglądać wasze forum niemal codziennie i trochę zdruzgotany tym Hemi [ który i tak się rozpisał i skrzydełka się wyrównały same (Wielkie dzięki konis !)] postanowiłem zakupić LAMY SAFARI - trafiłem do jakiegoś sklepu z horendalnymi cenami piór ale wydusiłem ze sprzedawczyni, że mają jakieś LAMY i to w fajnej cenie (55zł) - kupiłem - podniecony bo wcześniej nie mogłem go nigdzie znaleźć wracam i rewelacja pióro nie do zajechania.

Okej minął tydzień i ciągle czytam o tych Pelikanach na waszym forum - miałem jeszcze trochę kasy więc kupiłem sobie całkiem niedawno Pelikana m200.

Do czego zmierzam... - ciągle mam ochotę kupić jakieś pióro WY TEŻ TAK MACIE? To jest chyba choroba :D

Więc dziś dla osłody byłem w markecie i przez 30min oglądałem jakieś plastikowe tanie pióra :cry: i kupiłem coś takiego:

e6f2eac1945e2284med.jpg

kurde i mnie pozytywnie zaskoczyło...

255d55812397b379med.jpg

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę, możesz zrobić zdjęcie samej stalówki. Widze, że robi sie troche małe zamieszanie w numeracji Jinhao. Z tego co widze, to pioto nie jest kupione w Polsce. Wygląda jak Jinhao 450.

Mnie się trafilo dzisiaj takie. Nie jest to jak dla mnie ideal piękności, ale było tanie i mogłem sobie na nie pozwolić. A taka legenda w kolekcji przecież może być.

SAM_3657.jpg

SAM_3658.jpg

SAM_3662.jpg

Aukcja wygrana więc chyba się moge już pochwalić :)

Edytowano przez kerad
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...