Skocz do zawartości

Wyjście z cienia


Fiamat

Polecane posty

Serdecznie witam wszystkich forumowiczów

 

Na imię mi Bogdan. Przez ostatnie 5 lat byłem na tym forum tzw. "forumowym ninja"  :ph34r: , jednakże postanowiłem w końcu choć przedstawić swoją skromną osobę. Do tego zachęciła mnie głównie sposobność spotkania się z @Nicponiem na wydarzeniu "Niech żyje papier 2". Mój obecny stan Piorosis chronica to: przewlekle chory, walczący z nałogiem. Z racji niskiego budżetu własnego oraz faktu, że NFZ leków na tę przypadłość nie refunduje (a jakiegoś Visconti Homo Sapiens mogliby refundować, oj, mogli), zalewam się hektolitrami atramentów (@Nicpoń potwierdzi  :D) oraz wiedzą o piórach (w czym Wasza rola była i jest niebagatelna). W efekcie jestem posiadaczem Sheaffera Intensity, Pilota 78G, starszego Peliokana GO! (biedaczek znaleziony w starociach rodzinnych), 2 Lamek (świeżynki, jeszcze nie przyjechały) i 2 chińczyków oraz, co najważniejsze, morza atramentu. Od piórozy cierpię ciężej tylko na jedną chorobę: jestem nieuleczalnym miłośnikiem nauk ścisłych i przyrodniczych.  Mam nadzieję, że będę bywał na tym forum często w postaci nieanonimowej, choć nie wiem, na ile słowa dotrzymam.

 

Z pozdrowieniami i podziękowaniami,

Bogdan

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim!  :) @visvamitra, jak najbardziej. Piórozę złapałem z własnej, nieprzymuszonej woli, natomiast atramentoza przypałętała się przypadkiem i jakoś tak naturalnie się polubiliśmy. Co do samochodu- nie sprzedałem, bo nie mam. Choć chyba aż tak źle ze mną (jeszcze) nie jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...