Jump to content

Karwak

Użytkownicy
 • Posts

  164
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Karwak

 1. Dzięki za recenzje. Ja mam dwa takie pióra: pierwsze czarne- rewelacyjna stalówka- od skuwki oderwał się klips po 1 miesiącu używania, drugie przyciemniony czarny- stalówka również dobra - tu już inaczej w skuwce klips jest zamontowany, więc czy ten montaż klipsa jest lepszy się okaże, na razie jest sporadycznie używane. Co do zasychania, właśnie sprawdziłem, to po miesiącu nie używania wystartowało bez problemu. Ja z kolei nie licząc problemów z klipsem, który został sklejony, to pióro mogę polecić.
 2. Witam. Może i odgrzeje temat, ale mój atrament jest taki sam jak Potorikku. Z tym, że jak go kupiłem, to był tak czarny jak pokazuje Pablo. Zużyłem 2 konwertery i atrament poszedł w odstawkę, został zakupiony we wrześniu. Wczoraj postanowiłem, go użyć, ale przeżyłem szok, znalazłem ten post, wstrząsnąłem go trochę i nadal ten dziwny brąz. O dziwo, jak inne atramenty zdarzy mi się wstrząsnąć, to najwyżej jakaś - jakby to nazwać, bąbelkowa pianka przez chwilę jest, a w tym atramencie jakieś syczenie wydobywało się, jakby był nagazowany. Atrament jest przechowywany w warunkach domowych. W dodatku kolor zauważyłem po przez, maczanie stalówki, bo w 2 piórach, które stratują bez problemu z innymi atramentami, nie udało się nawet kreski zrobić.
 3. Pisałem jeden dzień, ale czarny podoba mi się. Atrament na kartkach nie przebija. W moim przypadku wysychanie jest wystarczające. A na oddzielnych kartkach zrobiłem test wody i nic się nie rozmyło. Jestem bardzo zadowolony.
 4. Dzięki recenzji, atrament ten zakupiłem.
 5. Od jutra Parker Jotter w biedronce będzie za 34,99
 6. Paczka dotarła. Nie tylko atrament cieszy oczy, ale i sposób zapakowania. Dziękuję. Pozdrawiam
 7. Doczekać się nie mogę kiedy u mnie. Dzięki
 8. Na instagramie widziałem, więc zamówiłem. Pozdrawiam
 9. Cześć. Niewątpliwie tak
 10. Córka od kilku dni używa Scribolino, ma wprawdzie 8 lat, ale jest bardzo zadowolona. Przesiadła się z długopisu.
 11. Na Pen Show, też sprzedawał szelak - @stickyfinger . W sumie możesz zapytać się o wszystkie części, może będzie miał.
 12. pl.aliexpress.com/item/32968593986.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.61fc5c0fwC38e8 Hey na tej aukcji kupowałem ten atrament
×
×
 • Create New...