Skocz do zawartości

Cześć


KHOT

Polecane posty

Cześć. Dzięki wam i biernemu czytaniu przez ostatni czas udało mi się wrócić do tego fajnego hobby. Lata temu pisałem piórem, jednak mój kontakt z piórami, nie licząc tradycyjnego "Hero" które miał każdy dzieciak w latach 90, ograniczał się do powszechnie dostępnych parkerów i watermanów, dzięki czemu udało mi się trwale zrazić do pisania piórem. Jeszcze do dzisiaj został mi gdzieś w szufladzie stary waterman centurion. W nowym roku stwierdziłem że może czas wrócić - poczytałem, pooglądałem i kupiłem Al-Star na początek i to się okazało być strzałem w dziesiątkę. W porównaniu do vectorów, graduate, czy nieszczęsnego centuriona jakimi się kaleczyłem lata temu, jest wielka przepaść, a pisanie jest tak przyjemne że eksperyment okazał się sukcesem i pióro zostaje przy mnie na dłużej, a konkurować o pieniądze ma z czym: oprócz pasji do wysokiej klasy słuchawek jest jeszcze dłubanie w drewnie (modelarstwo szkutnicze) i mój największy wysysacz czasu i środków: auto detailing. Póki co kolekcja atramentów jeszcze nie ma porównania do kolekcji wosków, ale kto wie... CgsVH6N.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziękuję. Czeka brudna na nowy sezon <_< - przed Wielkanocą będziemy robić: konserwacja całego dołu, koła po kompletnej renowacji wjadą z nowymi gumkami, potem odszczurzanie po zimie, odświeżenie lakieru antihologramem i będziemy smarować angelwaxa desirable który już się chłodzi w lodówce. ^_^  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...