Skocz do zawartości

Venvstas - nowa francuska marka piór wiecznych


visvamitra

Polecane posty

Przeglądając internet trafiłem na stronę Atelier Venustas z Francji. O sobie piszą tak (jestem w pracy, nie mam czasu tłumaczyć, ale w razie potrzeby www.google.translate.pl pomoże):

 

Write your history, draw your future. 

Writing, drawing, ideas, past, future. VENVSTAS stands for beauty, it comes from the Vitrubiam triad, firmitas, vtilitas, venvstas. It's an essential part of any piece of design,

the function, the construction and the beauty.

 

We focus on beauty, we search for objects, writing and drawing instruments that are unique from different points of view. Our hand made products are designed to last, crafted out from long lasting materials that will ensure their permanence in your hands and loved for generations to come. We also think that our commitment to the environment is to produce articles that they last, that won't be disposed, that they will be of value in the years to come. 

 

 

W ofercie znalazło się sporo różnych artykułów, w tym pióra wieczne o bardzo specyficznym wyglądzie: Niestety nie mogę zamieścić zdjęcia z powodu rozszerzenia pliku :/ No nic, rzućcie okiem na ich stronę.

 

 

 

​Co myślicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się podoba, szczególnie z założoną skuwką. :P W otwartym przeszkadza mi ten farfocel pod spływakiem. Poza tym O. K. 

Przy otwartym wygląda jakby robal wychodził z patyka. Ee...e fajne. ;)  Śmieszne. Jeżeli pisze miękko i cienko to taki prezent wcale by mnie nie zmartwił :D

Przy dobrych parametrach technicznych bardziej podobałby mi się niż jakiś nudny Pelikan lub MB :eureka:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to wygląda bardziej jak skalpel. :D Ale dzięki za ciekawostkę...

@visvamitra Z tym translatorem to ja bym uważał, bo czasem ciekawe rzeczy wychodzą... :D:P

Edytowano przez Solar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...