Skocz do zawartości

Nowe atramenty firmy Cross - wiosna 2016


INAHON Sp. z o.o.

Polecane posty

Butelki wyglądają ciekawie. Póki co, to tylko grafiki, a nie zdjęcia produktowe, ale jeżeli utrzyma się zasada dotycząca Peerlessa (na żywo - super, w katalogu - niekoniecznie), to będzie trzeba znów wyciągnąć Kazimierza Wielkiego z portfela. Atrament będzie produkowany przez Pelikana?  

 

Dobrze widzę? Cross zmienia firmowe barwy na czerń i żółć? Z pewnością zestawienie wyróżniające.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze widzę? Cross zmienia firmowe barwy na czerń i żółć? Z pewnością zestawienie wyróżniające.

 

Zgadza się. Jest to światowy rebranding obejmujący nie tylko same logo, lecz i całą dotychczasową strategię firmy. Barwy marki Cross to od września czerń i tzw. kolor "golden-yellow". Strategia długofalowa to znaczące miejsce w segmencie luksusowym dla marki Cross i odpowiednio w segmencie wyrobów premium/standard dla marki Sheaffer.

 

Tu trochę więcej o całej strategii oraz czterej amerykańscy celebryci/talenty promujący markę Cross:

 

http://www.cross.com/x

 

cross_primary_logo_vertical_lockup_panto

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację! Może przyjdzie nam niedługo oglądać nowe topowe modele Crossa, albo raczej liczne wariacje Peerlessa. Czas pokaże :).

 

Brak brązu, a dwa odcienie nudnego niebieskiego. Jestem zawiedziony.

 

Hej Satur!

 

Myślę, że nie warto sugerować się kolorami z grafiki. Monitory, programy i wszystko razem daje czasem zaskakujące mieszanki barwne. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie chodzi o to, że niebieski jest taki pospolity. Ja nic nie mam do nich - jedne są ładniejsze, inne brzydsze. Brązowy to już jakaś tam ekstrawagancja, odejście od schematu, powiew świeżości w zdominowanym przez niebieskie długopisy świecie. Do głowy by mi nie przyszło używać zielonego długopisu, a z piórem i atramentem jakoś nie mam tego dylematu i zielony jest moim codziennym kolorem. Podobnie mam z brązem, fioletem i turkusem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, czy ktoś jeszcze poza Krzyśkiem widzi tam lwa? Pytam, bo zastanawiam się, czy trzeba mój odbiornik regulować  :ph34r:

 

Mi się to kojarzyło bardziej z żarówką  redface 

Edytowano przez Andrew
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...