Skocz do zawartości

Nowe atramenty firmy Cross - wiosna 2016


INAHON Sp. z o.o.

Polecane posty

Dobra, czy ktoś jeszcze poza Krzyśkiem widzi tam lwa? Pytam, bo zastanawiam się, czy trzeba mój odbiornik regulować  :ph34r:

 

Mi się to kojarzyło bardziej z żarówką  redface 

 

Jak spoglądam z daleka i zmrużę oczy ;) Podobają mi się te butelki, a zawartość trzeba będzie przetestować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Ktoś wie kto robi atramenty dla Crossa? Gdzieś czytałem, ze Pelikan ale nie wiem. Kusi mnie sprawdzenie jednej flaszki, ale jeśli na przykład Czerwień Crossa to w rzeczywistości Brilliant Red Pelikana, to ja dziękuję za takie "premium". Już wole kupić czerwony Sheaffera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie kto robi atramenty dla Crossa? Gdzieś czytałem, ze Pelikan (...)

 

Ponoć Pelikan i to ponad wszelką wątpliwość. Ale czy to był 4001? Może uszlachetniony TG1?  :hmm1: A może nowe kolory będą zmodyfikowanymi genety... eee... kolorystycznie Edelsteinami?  :w00t:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Sprawa wydaję się być nad wyraz skomplikowana:

 

1. Z tyłu butelki na naklejce jest "Made in China". Może to jednak dotyczyć jedynie opakowania.

 

2. Na fakturze COO (Country of Origin) wpisane jest "Germany".

 

3. Oddział Sheaffer'a na Słowacji został zamknięty, a co za tym idzie, prawdopodobnie i rozlewnia w Słowenii.

Edytowano przez Kalixt
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Produkty marki Sheaffer produkowane są obecnie w fabryce koncernu Cross, a pod marką Sheaffer sprzedawane są nadal te same popularne i cieszące się dobrą opinią kolekcje, a niedługo zostaną zaprezentowane kolejne nowe, ciekawe modele...:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...