Jump to content

Sheaffer Taranis Scuderia Ferrari 9519


INAHON Sp. z o.o.

Recommended Posts

ten znaczek jest przereklamowany zbyt wiele firm się nim posługuje w swoich gadżetach, gdyby tam był znaczek syrenki albo F126p, czy innego podobnego, to można by rozważyć takie piórko - mimo, że osobiście uważam, że jest przeokropnie brzydkie :P 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Zamiast narzekać, powinniście docenić możliwość wejścia w fizyczne posiadanie znaczka Ferrari z całą resztą pióra do niego dołączonego. Będąc w posiadaniu tego czerwonego pióra, stajecie się nie tylko właścicielem samego Taranisa, ale również LICENCJI, którą objęte jest rzeczone pióro. Automatycznie stajecie się wielką, światową rodziną Ferrari - kiedy wspomnicie o tym komuś, kto Wam się podoba, nie będziecie musieli już stosować innych wyrafinowanych forteli. Magiczna nazwa "Ferrari" zdziała cuda, uwierzcie... B)

Link to comment
Share on other sites

Guest nilfein

Widziałem dzisiaj na żywo w lokalnym sklepie. Robi wrażenie. Ale cenowo nie powala, więc to dość prosty sposób na przyłączenie się do "rodziny Ferrari" ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Paskuda! Wstyd i hańba dla Sheaffera!

 

Nowo obrana droga nie zawsze wiedzie przez pola i łąki, czasami trzeba skręcić na ścieżkę innowacji i spróbować czegoś kompletnie innego. Taką innowacyjną kolekcją jest właśnie Taranis, a model Ferrari stanowi jej ciekawe urozmaicenie. Prawda, ten model wzbudza wiele emocji i konserwatywni wyznawcy Sheaffer'a na pewno spojrzą na niego z pewną rezerwą, ale żeby od razu "wstyd i hańba"? ;)

Link to comment
Share on other sites

Z własnego doświadczenia powiem, że auto mi się lepiej zbierało z tym piórem w bagażniku. Także jak nic parę kucyków dodaje. 

 

BTW. Sheaffer w swojej historii pokazywał wiele zupełnie nowych i przełomowych rozwiązań stylistycznych i technicznych, więc nie ma się co dziwić, że nadal kombinują. W swoich latach taki Imperial też wzbudzał pewnie skrajne emocje.

Link to comment
Share on other sites

Guest Andrew

Mi się Taranisy nie podobają, ale podoba mi się to, że Sheaffer kombinuje z nową formą. Nie nazwałbym tego hańbą czy wstydem, a eksperymentem i ewolucją :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...