Skocz do zawartości

Jakie pióro dzisiaj kupiłeś?


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 10k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jak Pani Wiedźma zamierza pisać Liliputem bez zakręcania mu skuwki na kuperek? Czy może dla niego będzie wyjątek? ;)

On ma gwint na pupce, toteż raczej czasem nakrece, ale jest mi wygodnie i bez tego ;) a na tych dwóch już widać ślady od zakręcania...

Kasia, dam, przecież ogarniemy jesienne spotkanie :)

Edytowano przez Ann
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziś kupione, ale dziś przyjechane. Conway Stewart 15. Stalówka italic, nie wiem czy fabrycznie, czy przerobiona. Tak czy siak pisze świetnie, ma semiflexa, tylko że przy dociśnięciu leje tak soczyście że wariacja grubości linii się zlewa :D I ma serducho  :wub: 

10548201_810722588959860_177278618665443

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej pokazywałem zdjęcia z aukcji, dziś przyszło. Co prawda to nie pióro wieczne, ale zalane atramentem więc też się liczy :P
Mieści 5ml atramentu i spokojnie można w godzinę-dwie tyle zużyć, za chwilę przerzucę się więc na czarne Hero.

l3tplNb.jpg

Edytowano przez Rittel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

Tak przy okazji Pelikana rozmawiałem o jakości Pelikanów współcześnie produkowanych w sklepie a w zasadzie dwóch... że są problemy ze stalówkami, że tłok lubi z czasem ciężej działać, itp. No i w jednym poinformowano mnie, że rezygnują z tej marki ze względu na jakość towaru, usług serwisowych, gwarancyjnych. W drugim na ostatnim szkoleniu w Pelikanie podobno poinformowano towarzystwo, że linia m200 zielona (marmurek) będzie wycofywana z powodu jakiś problemów jakościowych.

Szkoda, że nawet taką firmę dopada "chińszczyzna" :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby łan kenłoby był!

za tę cenę można kupić na przykład herlitz'a tornado classic, więc myślę, że dla wodnika warto zaryzykować, jaki by nie był. obejrzyj go tylko przed zakupen, czy nie ma pęknięć i czy stalówka jest prosta. ale tak jak piszę, myślę że warto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziś kupione, ale dziś przyjechane. Conway Stewart 15. Stalówka italic, nie wiem czy fabrycznie, czy przerobiona. Tak czy siak pisze świetnie, ma semiflexa, tylko że przy dociśnięciu leje tak soczyście że wariacja grubości linii się zlewa :D I ma serducho  :wub: 

 

Kawał italika!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby łan kenłoby był!

za tę cenę można kupić na przykład herlitz'a tornado classic, więc myślę, że dla wodnika warto zaryzykować, jaki by nie był. obejrzyj go tylko przed zakupen, czy nie ma pęknięć i czy stalówka jest prosta. ale tak jak piszę, myślę że warto.

Niestety ktoś wczoraj go chyba kupił bo dziś go nie było. A szkoda oj szkoda :angry: Wczoraj jak oglądałem mogłem kupić. Zastanawiałem sie też nad cresco, ale nie mam zaufania do piór, które są na uniwersalne naboje. Wyprzedaję i tak swój księgozbiór bo nie mieści mi się w domu i zbieram na Scheaffera Prelude'a. Ach te jego kałamarze i atrament. Boskie! :wub:

Edytowano przez jarko82
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ktoś wczoraj go chyba kupił bo dziś go nie było. A szkoda oj szkoda :angry: Wczoraj jak oglądałem mogłem kupić. Zastanawiałem sie też nad cresco, ale nie mam zaufania do piór, które są na uniwersalne naboje. Wyprzedaję i tak swój księgozbiór bo nie mieści mi się w domu i zbieram na Scheaffera Prelude'a. Ach te jego kałamarze i atrament. Boskie! :wub:

szkoda że Ci taka okazja przeszła koło nosa. na następny raz nie pytać, tylko brać.

 

ps. czy '82 to Twój rocznik? znaczy nie pamiętasz za bardzo minionego ustroju. ja co prawda jestem  niewiele starszy, ale z tamtych czasów zapamiętałem sobie do końca życia, że jak jest towar to się nie zastanawia czy potrzeba, czy nie, tylko się bierze.

Edytowano przez rbit9n
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że Ci taka okazja przeszła koło nosa. na następny raz nie pytać, tylko brać.

 

ps. czy '82 to Twój rocznik? znaczy nie pamiętasz za bardzo minionego ustroju. ja co prawda jestem  niewiele starszy, ale z tamtych czasów zapamiętałem sobie do końca życia, że jak jest towar to się nie zastanawia czy potrzeba, czy nie, tylko się bierze.

Pamietam kolejki, kartki i limit cukru "na łepka": bo mnie też do tych kolejek wsadzali czasem., tj rodzina. Fakt, nastepnym razem nie będę się zastanawiał :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...