Skocz do zawartości

Jakie pióro dzisiaj kupiłeś?


ArielN

Polecane posty

Jak to? A czym mam pisać? Nartami to ja moge tylko esyfloresy na śniegu kreślić.

Teraz mam taki obrazek: wszyscy śmigają ze stoku, a tsyrawe jedzie sobie spokojnie, majestatycznie, oczywiście bez kijków, wszak na curvingach da się, rozgląda się dokoła i notuje coś w kajeciku....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Przy takim rozwoju tematu aż się człowiek lęka napisać po prostu, że odebrał dziś przed 19.30 z poczty przesyłkę z piórem.

 

I tak sobie piszę na dyżyrze czarnym WM Perspective ST

 

87819d4ca6b699df.jpg

 

Dokładnie tym od Konisa, któremu bardzo dziękuję.

Swoją drogą - poczta masakrycznie sponiewierała przesyłkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne, że pióro całe...  ;)

 

Całe, wymagało tylko dokładnego wyczyszczenia. Od strony naboju również. Po samej paczce widać było, że w rękach pocztowców sporo przeszła. Gdyby Konis zapakował mniej pancernie, byłoby znacznie gorzej. Póki co - jest ok, ale też rzucać nim - ani żadnym innym moim piórem - nie zamierzam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałam piekna opowieść o nowym..... i mi zeżarło.

OK. Jeszcze raz:

Dziś tuż przed zamknieciem poczty wpadlam po odbiór paczuszki prosto z Chin. Wewnątrz stadko tęczowych piór Hero 359 Summer Color.

Nie będę już próbować wklejac zdjęć, bo nie zamierzam pisać tej opowiastki trzeci taz :D

Pióra śliczne, koloroowe. Jakoś łudząco  "podobne" do Lamy Safari.....

Dzieciaki oszalały przy wyborze kolorków. Ja cichutko na to patrzyłam i..... JEST zostało zielone!!!! nikomu się nie przyznałam, że to właśnie sobie upatrzyłam.

 

Kolory intensywne, w dotyku -miłe, stalówka M, gładko pisząca od pierwszego przyłożenia.

Oczywiście każdy ma inny kolorek atramentu.

 

Fotki sróbuje wstawić swoje (makro), nie z netu, ale muszę doczytać jak to wklejać... :unsure:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F-kę mówisz, mam KS z Mką, i ciekawa strasznie F-ki jestem  :hmm1:  

Domniemam, że jeżeli konkretna to nie należy do tych cieniutkich :)

no nie, nie nalezy. bliżej jej do M. Mi to pasuje akurat

 

(musiałam się dłuższą chwilę zastanowić do kogo ty gadasz :D i kto ostatnio KawecoSport kupował :lol:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...