Skocz do zawartości

Jakie pióro dzisiaj kupiłeś?


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 10k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:) Kupiłem na Alledrogo: http://allegro.pl/show_item.php?item=4459018486

 

Całkiem zapomniałem o tej aukcji - a ona się dzisiaj skończyła i za 60 zł mam fajna stalówkę.

Z piórem mam nadzieje też da się zrobić porządek - jak przyjdzie to ocenimy - na razie widać tylko to, co jest na aukcji.

Wiecie może co to za model?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj kupiłem takiego sobie Conway Stewarta 15. http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=291202603943&ssPageName=ADME:L:COSI:PL:1123
Ma fajnie wyglądającą stalówkę, ciekawi mnie jaki ślad zostawia taka końcówka, i czy fleksuje. Ogołnie powoli, małymi kroczkami wciągam się w świat piór vintage. Mają jednak swój urok, historię, i są niepowtarzalne. I przyjemniej się nimi pisze, jakby to było coś więcej niż tylko rysowanie literek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.... po obejrzeniu fotki to ciekawy jestem czy to Ty męża wrabiałaś w to pióro, czy on z premedytacja

dla Ciebie zamówił wcześniej się trochę drocząc :hmm1:

Jemu się spodobało na zdjęciach, ale nie wiedział że takie małe. No i nie było mowy o białym, białe się tak...samo...napatoczyło... no to mu kupiłam...

 

@foxy - Fkę. Dość konkretna ta Fka, muszę powiedzieć.

 

@tsyrawe - nie-moż-li-we ;) (właśnie kupuję mu Pilota Crystala, tak,na pociechę ;))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj kupiłem takiego sobie Conway Stewarta 15. http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=291202603943&ssPageName=ADME:L:COSI:PL:1123

Ma fajnie wyglądającą stalówkę, ciekawi mnie jaki ślad zostawia taka końcówka, i czy fleksuje

ekhem, ekhem, ale doczytałeś opis? "Nib worn and poor ink flow although writes smooth when it does. -- for Repair or Spares."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem takie Kaweco (czarne). W sumie po to by za przystępną cenę zapoznać się z ich stalówkami. Pisze się nim fajnie. Estetyce tej najtańszej wersji stałe przebywanie w kieszeni marynarki czy fartucha wybitnie nie służy. Ale i tak chyba się skusze na wersję aluminiową.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym dobre jest na narty i na po nartach w zimie dla każdego mężczyzny.

Ciekawe, czy Kasia Charlestonem - kość słoniowa - też by zawładnęła...

By zawładnęła!! Jak najchętniej!

 

p.s.

moi drodzy, powiedzmy to sobie wprost, oprócz werbalnej siły perswazji posiadam, oraz używam, mały wachlarzyk innych argumentów, którym mój mąż nie za zbytnio jest w stanie się oprzeć....

<powiedziała, malując paznokcie lewej ręki i merdając nóżką>

:ph34r:

 

ps 2

@ tsyrawe - po kiego ci pióro na nartach?!

Edytowano przez kasiasemba
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja, może nie dzisiaj, ale przed wyjazdem na urlop, kupiłem sobie Parkera

http://www.parkersklep.pl/prod205-Parker-Pioro-wieczne-Parker-Vector-Standard-Czarny.php

 

Nie jest to co prawda upragniony model Sheaffer'a, ale na urlopie bardzo się przydał. Dodam tylko, że zakupine w promocji w supermarkecie. I powiem szczerze z przekory go kupiłem sprawdzić, czy faktycznie stalówka w tanich Parkerach jest słaba, jak to na forum dużo osób napisało. Dla mnie, jak na razie wszystko jest w porządku :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

By zawładnęła!! Jak najchętniej!

 

p.s.

moi drodzy, powiedzmy to sobie wprost, oprócz werbalnej siły perswazji posiadam, oraz używam, mały wachlarzyk innych argumentów, którym mój mąż nie za zbytnio jest w stanie się oprzeć....

<powiedziała, malując paznokcie lewej ręki i merdając nóżką>

:ph34r:

 

ps 2

@ tsyrawe - po kiego ci pióro na nartach?!

wachlarzyk nie ma szans z kablem od żelazka. konkretnie to chodzi o ten koniec kabla, zakończony żelazkiem.

 

aha, graliście kiedyś w świnię? taka gra wakacyjna. my z kumplami często gramy, często z braku sznurka i cegły gramy kablem od żelazka, oczywiście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wachlarzyk nie ma szans z kablem od żelazka. konkretnie to chodzi o ten koniec kabla, zakończony żelazkiem.

 

aha, graliście kiedyś w świnię? taka gra wakacyjna. my z kumplami często gramy, często z braku sznurka i cegły gramy kablem od żelazka, oczywiście.

toż to trąci przemocą!

 

nie grałam w świnię. wnoszę, iż nie jest to gra planszowa? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...