Skocz do zawartości

Witam! :)


kAdi

Polecane posty

Cześć. Wypadałoby się przywitać, prawda? jestem Krzysiek i mam 18 lat.. :> 

Piórami pisałem w sumie od początku szkoły, później przestałem na jakiś czas no i znowu coś mnie wzięło. Na początku używałem jakichś podstawowych modeli Parkera.

 

Chyba nadszedł czas na powrót do piór, znalazłem prawie, że nieużywanego Parkera Frontiera, stalowego. (ktoś ma jakieś opinie?). Muszę iść w poniedziałek po naboje do niego;) oraz jakiegoś tajemniczego no-name z 'Iridium point Germany' na stalówce...

 

Jeśli tenże Frontier nie spełni moich oczekiwań/nie będzie zbyt dobrze pisał to myślałem o czymś w stylu Pilota MR albo Lamy Safari

 

Witam wszystkich! :)

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Wypadałoby się przywitać, prawda? jestem Krzysiek i mam 18 lat.. :> 

Piórami pisałem w sumie od początku szkoły, później przestałem na jakiś czas no i znowu coś mnie wzięło. Na początku używałem jakichś podstawowych modeli Parkera.

 

Chyba nadszedł czas na powrót do piór, znalazłem prawie, że nieużywanego Parkera Frontiera, stalowego. (ktoś ma jakieś opinie?). Muszę iść w poniedziałek po naboje do niego;) oraz jakiegoś tajemniczego no-name z 'Iridium point Germany' na stalówce...

 

Jeśli tenże Frontier nie spełni moich oczekiwań/nie będzie zbyt dobrze pisał to myślałem o czymś w stylu Pilota MR albo Lamy Safari

 

Witam wszystkich! :)

Pozdrawiam

Cześć! :bunny01:

Kup Vistę, ładniejsza. *

 

____________________________

*Oczywiście Lamy, nie Windows. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Cześć Mireczku :P

 

(͡° ͜ʖ ͡°) 

 

Bywaj, ja piszę Frontierem i sobie chwalę, naboje to wygoda, ale można ożywić go ładnym atramentem ;)

No tak, ale tu niezbędny tłoczek i atrament - nie mam żadnego z wymienionych :P

 

Może wrzuć zdjęcia tego No-name, może uda nam się go rozszyfrować.. I cześć! :)

Hmm, proszę bardzo choć żaden ze mnie fotograf ;)

 

Jedna fota Frontiera dwie tegoż IPG, na pudełku od niego był napis 'Millenium' ;)

post-2966-0-86167100-1399215127_thumb.jpg

post-2966-0-36553900-1399215132_thumb.jpg

post-2966-0-84099400-1399215135_thumb.jpg

Edytowano przez kAdi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Mam jedno pióro z taką stalówką - to model wykorzystywany do robienia reklamówek - u mnie na pudełku jest napis Charles Jourdan ;).

Z mojego mimo że nie używany schodzi czarna farba z sekcji.

Wrażenia z pisania średnie, chociaż pewnie gdyby dać mu szanse to jakoś byśmy się dogadali.

Plus ma taki że zawsze startuje na czarnym atramencie no-name w naboju.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...