Skocz do zawartości

Pelikan M205


atuzi

Polecane posty

  • Odpowiedzi 50
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Przykro mi, że mam nudny głos. Nie zmienię go operacyjnie. 

26000 obejrzeń moich filmów i dopiero teraz ktoś mi pisze, że mam nudny głos. :) Trzeba było mówić wcześniej, to bym się nie odzywał. Teraz będę dalej tak nudził. 

Edytowano przez atuzi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Cię bardzo. NIe chciałam Cię urazić. przede wszystkim nie byłam świadoma, że to Twój głos... Po drugie, być może źle się wyraziłam, bo to nie tyle o głos chodzi, co o ton.

Tak czy siak, jest mi głupio.

(Ale z drugiej strony, może, skoro zależy Ci żeby ludzi zachęcić do kupna, przydałoby się więcej entuzjazmu? ;))

Edytowano przez kasiasemba
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko święta... gość ma tak nudny głos, że po 10 sekundach mam ochotę przewinąć na koniec filmu bez względu na jego zawartość.

Tos mu pojechała po rajtuzach....

 

Ale faktem jest że aby cokolwiek usłyszeć na tych filmikach to muszę podkręcać głośniki w okolice końca regulatora....a przy innych filmach czy to z YT czy w odtwarzaczu filmów jest już bardzo głośno w połowie skali głośników. Nie da się z tym czegoś zrobić? Bo jak mi ktoś w trakcie oglądania Twoich nagrań coś napisze na Fb czy przyjdzie mail to aż podskakuję ze strachu od sygnału powiadomienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale faktem jest że aby cokolwiek usłyszeć na tych filmikach to muszę podkręcać głośniki w okolice końca regulatora....a przy innych filmach czy to z YT czy w odtwarzaczu filmów jest już bardzo głośno w połowie skali głośników. Nie da się z tym czegoś zrobić? Bo jak mi ktoś w trakcie oglądania Twoich nagrań coś napisze na Fb czy przyjdzie mail to aż podskakuję ze strachu od sygnału powiadomienia.

W moim komputerze testuję dźwięk w ustawieniu głośności na YT 50% a głośność monitora 40 % i wszystko jest głośno. Mimo, że mam kiepskie wbudowane głośniki. Jak podłączę zewnętrzne, to słychać aż w drugim pokoju.

Fakt, że niektórzy twierdzą, że za cicho, ale większość mówi mi, że dźwięk OK. 

Przy nagrywaniu mam dźwięk ustawiony na 80%, więcej dam to będą przestery.

Sądzę, że nic więcej nie mogę z tym począć. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam wcześniejsze opinie, głośność trzeba mocno podkręcić, żeby dobrze słyszeć - a szkoda, bo słuchać tego warto.

Atuzi, jeśli do obecnych, trzymających wysoki poziom recenzji dołożysz trochę głosowych emocji, mogę się z Tobą założyć, że wyświetleń będzie znacznie więcej niż 26 tys. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko święta... gość ma tak nudny głos, że po 10 sekundach mam ochotę przewinąć na koniec filmu bez względu na jego zawartość.

Nie wiem Kasiu czego  oczekiwałabys po tego typu filmie prezentacyjnym... wrzasków i muzyki rockowej w tle?!!

Jak o mnie idzie to własnie bardzo mi odpowiada spokojny i rzeczowy ton, a także zabawny motywik muzyczny, który systematycznie towarzyszy filmom Atuziego...

Prosze tak trzymać i nie zmieniać !

Chciałbym w tym miejscu wyrazic pełną solidarność z autorem tego (i wszystkich innych piórowych filmów signowanych Atuzi)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna prezentacja :)

 

A gdy ułożyłeś pióra w kolejności: czarne, białe i czerwone... coś we mnie drgnęło ;)

Jak tylko będę miał ww. kolory Pelikanów, będę je codziennie tak układał.

Kiedyś planowałem kupić czarne, białe i czerwone Lamy Safari i skręcić z nich jedno. Co zabawne po założeniu skuwki stałoby się biało-czerwonym piórem ;) Mam gdzieś nawet paintową wizualizację tego pióra :D

Pomysł upadł kiedy kupiłem ALstara.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem Kasiu czego  oczekiwałabys po tego typu filmie prezentacyjnym... wrzasków i muzyki rockowej w tle?!!

Jak o mnie idzie to własnie bardzo mi odpowiada spokojny i rzeczowy ton, a także zabawny motywik muzyczny, który systematycznie towarzyszy filmom Atuziego...

Prosze tak trzymać i nie zmieniać !

Nic dodać nic ująć :thumbup:  oglądałem wiele prezentacji filmowych Atuziego i jest OK, (no może odrobine za cicho) ale jak ktoś chce

 to zawsze znajdzie dziurę w całym.

 @atuzi myślę że na spotkanie 12 kwietnia w katowicach przywieziesz sporo piórek,

 mam zamiar kilka sztuk kupić. Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, że mam nudny głos. Nie zmienię go operacyjnie. 

26000 obejrzeń moich filmów i dopiero teraz ktoś mi pisze, że mam nudny głos. :) Trzeba było mówić wcześniej, to bym się nie odzywał. Teraz będę dalej tak nudził. 

miałem Ci to napisać daaaaaawno temu. ale że mi daleko do poprawiaczy świata z brązowego forum, więc nie napisałem. oglądam bez dźwięku.

aha, nie pisz nic o operacjach, bo to nie w tym rzecz. kup w antykwariacie jakąś stuletnią książkę dla kaznodziejów. tam jest wszystko ładnie opisane o emisji, żeby było wyraźnie, interesująco i przytupem.

 

no i nie mówcie, że nie przyjemniej się ogląda, a właściwie słucha filmiki Stephena Browna, albo Grandmia Pens.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem Ci to napisać daaaaaawno temu. ale że mi daleko do poprawiaczy świata z brązowego forum, więc nie napisałem. oglądam bez dźwięku.

aha, nie pisz nic o operacjach, bo to nie w tym rzecz. kup w antykwariacie jakąś stuletnią książkę dla kaznodziejów. tam jest wszystko ładnie opisane o emisji, żeby było wyraźnie, interesująco i przytupem.

 

no i nie mówcie, że nie przyjemniej się ogląda, a właściwie słucha filmiki Stephena Browna, albo Grandmia Pens.

Wyszedł z Ciebie jednak naprawiacz z niebieskiego forum. Nie zamierzam jednak słuchać Twojej rady, jakoś nigdy nie pociągało mnie bycie kaznodzieją. Co do Browna, to akurat może mówi ciekawie, ale pokazuje fatalnie, nieostro, wszystko mu się trzęsie a próbki pisma robi chyba po ciemku. Najlepiej wypada jego twarz, ale mnie się nie podoba. Grandmii nie prześcignę, więc pozostaje Ci oglądać bez dźwięku.

Moją zasadną w filmach jest nie dominować nad tym co się pokazuje, ani głosem ani twarzą. Nie ja mam być interesujący, tylko pióro. Jeśli mi to nie wychodzi, to trudno. Zawsze można moje prezentacje ignorować. 

Pozdrawiam.

Edytowano przez atuzi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie poza obrazem bardzo ważne sa wlasnie odczucia z używania danego pióra. Cóż po wygladzie jesli sie okaże ze jest niewygodne albo w praktyce wychodza jakies niedociagniecia. Sam film bez glosu jest w tym wypadku bez sensu, sam ton,sposób mowienia itp sa dla mnie bardzo ok. Jedynie mialem uwagę od strony technicznej o czym wcześniej wspomnialem, gdyż mogles nie byc swiadomy problemu. Poza tym trzymaj dalej poziom filmów. Udaloby ci sie nagrac cos ze stajni Montegrappy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem wyluzowany, ale rozumiem, że Kolega myli konstruktywną krytykę z atakiem personalnym. zdarza się.

Też jestem wyluzowany. Nie dojrzałem jednak konstruktywnej krytyki, tylko kpinę w postaci odesłania do podręcznika dla kaznodziejów. Więcej jakoś nie widzę potrzeby dodawać w tej materii. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...