Skocz do zawartości

Książka o piórach Vacumatic


atuzi

Polecane posty

Ludzie oszalałem i zabrałem się do pisania małej monografii o piórach Vacumatic. Mam ich kilkadziesiąt, więc jest materiał do zdjęć i przemyśleń. 

Wiem, że jest wielka monografia Davida Shepherda, ale mój pomysł idzie raczej w stronę katalogu niż monografii. Poza tym nie każdy może sobie pozwolić na zakup takiej drogiej pozycji jak ta książka. 

Książka będzie w formacie A4, około 70 stron. Trochę historii modelu, trochę danych i dużo zdjęć. Aby każdy mógł sobie w detalach pooglądać pióra Vacumatic.

Kosz druku niskonakładowego będzie wysoki, ale mam nadzieję, że uda się zrobić cenę sprzedaży między 50 a 60 zł. Zobaczymy. 

Na razie kilka stron na zachętę. 

Gdyby ktoś był chętny na zakup, to proszę o informację. 

Książka powinna być gotowa na Pen Show.

 

VACUMATIC_1_zps5e1e56e8.jpg

VACUMATIC2_zpsef41f756.jpg

VACUMATIC4_zps3012dc8c.jpg

VACUMATIC3_zpsff769253.jpg

 

A tak wygląda część zasadnicza, czyli katalog modeli:

 

VACUMATIC6_zps8c1c2f3b.jpg

VACUMATIC5_zpsbd0ffc03.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początek wielce obiecujący. Gratuluję wiedzy i samego zamiłowania do vacumaticów. Oby starczyło sił do zakończenia pracy, a wiem, że z samym PenShow masz sporo roboty. Z niecierpliwością czekam na ostateczny rezultat. Tak na marginesie, przewidujesz może edycję elektroniczną w formacie pdf, zabezpieczoną hasłem na przykład?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początek wielce obiecujący. Gratuluję wiedzy i samego zamiłowania do vacumaticów. Oby starczyło sił do zakończenia pracy, a wiem, że z samym PenShow masz sporo roboty. Z niecierpliwością czekam na ostateczny rezultat. Tak na marginesie, przewidujesz może edycję elektroniczną w formacie pdf, zabezpieczoną hasłem na przykład?

Nie zastanawiałem się nad elektroniczną wersją. Jest to pewnie do rozważenia. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kindle jest w kolorze, czytany na KAŻDEJ platformie i z chmury. Sam wiele kolorowych albumów o sztuce w formacie Kindle. Sprzedawać także chyba łatwiej, bo przez Amazon. Ale, ja ci radzę, rób jak uważasz.

No tośmy się nie zrozumieli. Ja miałem na myśli klasyczny czytnik Kindle a Ty program na różne platformy też Kindle. Sam go używam w iPadzie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...