Jump to content

Rohrer & Klingner Salix

Akszugor
 Share

Rohrer & Klingner Salix  

34 members have voted

1. 1. Jak oceniasz poniższy atrament

• Tak, podoba się mi ten kolor
    • Nie, nie podoba się mi ten atrament
    • Jest mi obojętny

Recommended Posts

• Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Salix, to jerden z filarów, na których spoczywa moja "kolekcja" atramentów. Stoi zawsze na biurku, gotow do użycia. Maczam w nim także maczankę. Trochę szarawo wygląda powyżej, w rzeczywistości jest bardziej niebieski. Taki dojrzały, niepłochy niebieski.

Edited by tsyrawe

On nie jest szaro niebieski. To jest głęboki, poważny, zimny niebieski. Według mnie świetnie udało się uniknąć frywolności niebieskiego i sztywności granatu. Jak ze wszystkimi kolorami trzeba przekonać się osobistymi oczami.

Po angielsku określiłbym go jako no nonsense deep blue

Edited by tsyrawe

Jeden z moich ulubieńców. Zawsze mam nim zatankowane jedno z piór. Nie chodzi tylko o kolor, ale o walor niezmazywalności - adresowanie listów, kwitków tylko Salixem.

O to to to. Atrament u mnie niezbędny.:)

Salix, to jerden z filarów, na których spoczywa moja "kolekcja" atramentów. Stoi zawsze na biurku, gotow do użycia. Maczam w nim także maczankę. Trochę szarawo wygląda powyżej, w rzeczywistości jest bardziej niebieski. Taki dojrzały, niepłochy niebieski.

Dokładnie, tak popieram przedmówcę. :thumbup:

Atrament od samego początku mi się bardzo podobał, od czasu do czasu do niego wracałem jako do delikatnego żelazowo galusowego, ale od dawna z niego nie korzystalem pod wpływem tej recenzji sobie o nim przypomniałem, zaladowalem do Al-Stara i poczułem rozczarowanie - atrament wypada trochę blado... tak jakby nijako - cieniowanie ładne, ale sam odcień wydaje mi się teraz taki lekko szarawy... No nie, ja się tak nie bawie!