Skocz do zawartości

Jaki atrament dzisiaj kupiłeś/ -łaś? :)


emilien

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

A nie wolicie tak po prostu w Polsce kupić?...

 

Ja dziś dokupiłem do czerwieni krwistej, pozostałe dwie edycje 1670...

 

czyli Ocean Blue...

 

y2GBC1m.jpg

 

oraz wspomniany Storm Grey...

 

JxNqr3N.jpg

 

z drobinkami złotego koloru...

 

ot takimi...

 

t8F6Uiw.jpg

 

 

GfMwYyn.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wolicie tak po prostu w Polsce kupić?...

 

Ja dziś dokupiłem do czerwieni krwistej, pozostałe dwie edycje 1670...

 

czyli Ocean Blue...

 

y2GBC1m.jpg

 

oraz wspomniany Storm Grey...

 

JxNqr3N.jpg

 

z drobinkami złotego koloru...

 

ot takimi...

 

t8F6Uiw.jpg

 

 

GfMwYyn.jpg

Chciałabym,chciała (kto pamięta ten utwór?) tak po prostu w Polsce kupić ale troszkę mi nie po drodze w tej chwili. A żałuje srodze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałam taką samą odpowiedź :). Niestety pomimo szczerych chęci nie mogę się dołączyć do wspólnego zamówienia (mieszkam w Uk). Ale z miłą chęcią kupię stormy grey od tego sprzedawcy.

Zutka zawsze polecam " dochodzić" do tego etapu, dopiero wtedy " wyskakuje" realna cena przesyłki.

Matyldo, w UK też można te atramenty zakupić bez problemu :) Tez tutaj jestem i nie ma problemu, żeby się w nie zaopatrzyć - i wcale ni są drogie, cenowo zbliżone do serii Pelikana Edelstein, a przesyłka za free, nie ma źle  :)

Edytowano przez foxy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matyldo, w UK też można te atramenty zakupić bez problemu :) Tez tutaj jestem i nie ma problemu, żeby się w nie zaopatrzyć - i wcale ni są drogie :)

Wierzę Ci na słowo :).

Ja jednak mieszkam w małym nadmorskim miasteczku i jedyne co można tu kupić to : Parker w kolorze czarnym oraz niebieskim + kilka Winsor&Newton, nic więcej. Z piór widziałam jedynie jottera,vectora oraz jakiegoś jednego osamotnionego watermana i wsio !

Ale dobrze wiedzieć,że jest ktoś z UK :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka cena to nie wiem, jak jutro kupię to napiszę, chyba że @Ender nas doinformuje :).

Mam wrażenie że strona internetowa jest słabo aktualizowana, informacje mam z godziny 21:00 dzisiaj od właścicielki sklepu.

Edytowano przez Kitek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wariackie papiery to adekwatna nazwa do poziomu obsługi :(Chciałem kupić 3 atramenty Herbina (w tym ten poszukiwany :)). Na stronie www tego atramentu nie ma dwa inne które chciałem kupić są niedostępne. Wykonałem telefon do sklepu w celu ustalenia co i jak - atramenty są na sklepie wszystkie trzy - ale nie ma kto zaktualizować strony www, wysyłkowo też nie da rady kupić bo Pani nie ma czasu chodzić na pocztę i tak w ogóle to są zarobieni i swoim telefonem chyba zawróciłem im gitarę albo inne części ciała.

Jako że jestem człowiekiem dobrze wychowanym postanowiłem więcej obsłudze sklepu nie przeszkadzać w rozwijaniu biznesu i kupiłem wszystkie trzy atramenty od sprzedawcy na ebayu (bez problemu odpowiedział na 4 maile :)) - i ciekawostka - wyszło taniej (z wysyłką !!!!) niż w opisywanym sklepie :)

Proponowałem obsłudze jeszcze opcję - zapłacę z góry przelewem a w tygodniu odbierze ktoś dla mnie w/w atramenty - niestety taka opcja nie istnieje bo nie mają gdzie magazynować (trzech !!!) atramentów.

 

A pan z ebay-a był tak miłe że kupiłem nie trzy a siedem :)  atramentów :

 

R&K :

Cassia
Eisengallustinte "Scabiosa"

J.Herbin :

Bernsteinfarben
Teebraun
Kaffeebraun
Feuerlandbraun

1670 Storm Grey

Edytowano przez Silesiaus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

 

Prawdę mówiąc ja w Wariackich papierach nie kupuję po tym, jak kiedyś najpierw powiedzieli, że coś jest, kiedy przyjechałem do sklepu okazało się, że nie ma i nie będzie a na moje późniejsze telefoniczne dociekania odpowiadali w sposób odbiegający od moich wyobrażeń o wysokich standardach obsługi Klienta.

 

Na szczęście mamy wolny rynek i możemy kupować, gdzie chcemy - w tym za granicą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy zakupie atramentów w wariackich w lipcu tego roku był problem z płatnością Dotpay - nie dostali potwierdzenia mojej wpłaty, po interwencji mailowej wysłali atramenty.

Przykre że we własnym kraju nie możemy dać zarobić naszym firmom :( i ciekawe że sprowadzenie spoza Polski (mimo wysokiego porta) jest tańsze??

A różne portale są pełne płaczu "biznesmenów" jak to źle idą interesy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...