Skocz do zawartości

Jaki atrament dzisiaj kupiłeś/ -łaś? :)


emilien

Polecane posty

skąd tak właściwie wiecie, że jak kupujecie drogi atrament po taniości to nie jest to podróbka?  :hmm1:

Bo kupujemy (a przynajmniej ja) w Japonii od sprzedawcy, bez wszystkich narzutów kreujących cenę w Polsce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

No nie,.. nie dzisiaj,...

 

Trochę wody w Wiśle upłynęło,...

 

Ale jest to...

 

aBHGpjx.jpg

 

czyli,

 

gdzie Noodler's-ów sześć,

 

tam nie ma co jeść... :huh:

 

Wróóóóć...

 

to o kucharkach było,...

 

 

 

może ciut inaczej...

 

Gdzie Noodler's-ów sześć,

 

Tam jest co wznieść!...

 

 

 

No, pióra oczywiście...

 

 

 

Pozdrowienia wraz z podziękowaniami dla kasisemby...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diamine Sapphire Blue. I jestem zawiedziony - bo kolor jest piękny przez sekundę, kiedy atrament jest mokry - potem z szafirowego robi się zwykły niebieski, i to blady.

Znacie atrament który jest intensywnie szafirowy / fiolietowy nawet po wyschnięciu?

Aż zajrzałem do jednego z zeszytów (pisane na Oxfordzie WM Gentlemanem <F>) i o ile czasem rzeczywiście wygląda mi na nieco bladawy, to fioletu widzę w nim mnóstwo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż zajrzałem do jednego z zeszytów (pisane na Oxfordzie WM Gentlemanem <F>) i o ile czasem rzeczywiście wygląda mi na nieco bladawy, to fioletu widzę w nim mnóstwo.

 

Ja niestety przeważnie piszę na byle jakim biurowym papierze drukarkowym z gatunku "taki akurat firma kupiła bo był najtańszy", i tu niestety nie jest najlepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Udało" ;)  sie mi dzisiaj dostać naboje niebieskie w czeskim Intersparu. Jedne to tak z ciekawości i drugie to też z ciekawości.

Pierwsze to Centropeny. Nie produkują atramentu w buteleczkach przez to go nie kupowałem i nie wiedzialem jak wygląda. Czeskiego Koh-i-Noor-a znam ale Centropena nie. Cena 14,90 koron czeskich

Drugie to jakieś austriackie naboje ale zapakowane w słoiczek plastikowy. I kupiłem je dla tego właśnie słoiczka. Zawartość to 50 szt. nabojów. Nawet ładny niebieski sie trafił. Cena 59,90 kc.

Jak troche popisze to może wstawie fotki, jednak troche czasu musi minąć.

Edytowano przez kerad
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy wiecie o pustkach!

IMAG0329.jpg

 

To jest zdjęcie jakoś z września - w czasie ostatniego "spsisu powszechnego" po FPD zająłem już prawie cały blat :)

 

O losie, robimy najazd z maczankami i będziemy testować WSZYSTKO! Wtedy kuchnia będzie wyglądała tak, jak @Akszugor sobie wyobrażał :D BTW, żona/dziewczyna Cię nie goni z kuchni? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...