Skocz do zawartości

Jaki atrament dzisiaj kupiłeś/ -łaś? :)


emilien

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

pierogi też. niestety ruskie już wyszli i musiałem kupić z bryndzą i czombrem, co jak przewidywałem skończyło się buntem. na szczęście szybko udało się załagodzić sytuację i nawet nie musiałem się zachowywać jak Kapral.

Piotrek no nie wiem. szczerze nie spodziewałem się, że w geesie będzie taki kolor. sama sprzedawczyni była zaskoczona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stipula Musk Green (Verde Muschiato) w końcu doszło, zgodnie z sugestiami z forum ws. atramentu "old style" - dzięki. A poniżej przykad marketingu gouletpens.com.

 

Bardzo duża paczka żeby opakowanie nie uległo uszkodzeniu, ulotki, wizytówki, lizak i pozdrowienia napisane chyba ręcznie, oczywiście żeby zachęcić do dalszych zakupów (napisane Noodlers'em Apache Sunset), ale przy okazji miłe. W porównaniu z innymi zakupami przez internet - duża różnica. Pozostali handlowcy mogą się uczyć :)

 

Wcześniej, Iroshizuku tsuki-yo przyszedł strasznie "pomięty".

 

Atrament już zalany :)

 

Pozdrawiam.

 

stipula-musk-green-small.jpg

Edytowano przez Interaktywny
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche poza tematem, ten stormy grey j. herbin to jest limitka? gdzies mozna to kupic?

Tak, to trzeci kolor z limitowanej edycji 1670. Ja kupiłem go w Bureau Direct w UK, podobnie jak pierwsze dwa. Często mają zniżki i wtedy jest to opłacalne. Cena przesyłki do Polski znośna. Nawiasem mówiąc oni też dołączają odręczną notkę jak Goulet, ale lizaka brak... ;)

A co do bieżących zakupów atramentowych to brat na delegacji w Tokyo = dużo Iroshizuku po 45 pln.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to trzeci kolor z limitowanej edycji 1670. Ja kupiłem go w Bureau Direct w UK, podobnie jak pierwsze dwa. Często mają zniżki i wtedy jest to opłacalne. Cena przesyłki do Polski znośna. Nawiasem mówiąc oni też dołączają odręczną notkę jak Goulet, ale lizaka brak... ;)

A co do bieżących zakupów atramentowych to brat na delegacji w Tokyo = dużo Iroshizuku po 45 pln.

Niestety na tej stronie stormy grey już nie jest dostępny :(.

Sama na niego poluję,ale w tej chwili nie jest dostępny w żadnym mi znanym sklepie online :(.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety na tej stronie stormy grey już nie jest dostępny :(.

Sama na niego poluję,ale w tej chwili nie jest dostępny w żadnym mi znanym sklepie online :(.

Na Bureau Direct pojawia się co jakś czas w niedužej ilości i ponoć miała jeszcze być jedna dostawa w grudniu - najlepiej zapisać się u nich na mailowe powiadomienie o dostępności danego produktu. Partia, z której kupiłem moją buteleczkę, rozeszła się w 2 godziny od dodania na stronie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Bureau Direct pojawia się co jakś czas w niedužej ilości i ponoć miała jeszcze być jedna dostawa w grudniu - najlepiej zapisać się u nich na mailowe powiadomienie o dostępności danego produktu. Partia, z której kupiłem moją buteleczkę, rozeszła się w 2 godziny od dodania na stronie...

Jestem zapisana :). Dodatkowo sprawdzam codziennie Bureau Direct (tak na wszelki wypadek).

Zerkam także na ebay - niestety póki co nie mam szczęścia. Dziękuję za info o grudniu :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zapisana :). Dodatkowo sprawdzam codziennie Bureau Direct (tak na wszelki wypadek).

Zerkam także na ebay - niestety póki co nie mam szczęścia. Dziękuję za info o grudniu :).

Widzę, że ten atrament jest na amazonie: http://www.amazon.com/J-Herbin-Anniversay-Bottled-Fountain/dp/B00NVFMK6I/ref=lh_ni_t?ie=UTF8&psc=1&smid=A1BS10OJUM0ECV

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałam taką samą odpowiedź:). Niestety pomimo szczerych chęci nie mogę się dołączyć do wspólnego zamówienia (mieszkam w Uk). Ale z miłą chęcią kupię stormy grey od tego sprzedawcy.

Zutka zawsze polecam " dochodzić" do tego etapu, dopiero wtedy " wyskakuje" realna cena przesyłki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałam taką samą odpowiedź :). Niestety pomimo szczerych chęci nie mogę się dołączyć do wspólnego zamówienia (mieszkam w Uk). Ale z miłą chęcią kupię stormy grey od tego sprzedawcy.

Zutka zawsze polecam " dochodzić" do tego etapu, dopiero wtedy " wyskakuje" realna cena przesyłki.

 

ok :) widzę że już kupiłaś :) długiego pisania :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...