Skocz do zawartości

Spotkanie w Gdańsku - Oliwie, 13.02.14 r.


Ann_gd

Polecane posty

Jak ja lubię męskie decyzje! :D Padło hasło, trochę uzgadniania i proszę! Da się. Spotkanie więcej, niż udane, zamówienia kawowo - herbaciane złożyliśmy chyba po godzinie...? Nikt nie miał czasu zaglądać w menu, @mormegil za to znał chytry chwyt spod lady i namówił @Zero na specjalną herbatkę. Taką, jakiej nie ma w menu i o której tylko najstarsi górale wiedzieli. Chłopcy zgarnięci z pętli, @Long Tom zaparkowany, czyli spotkanie czas zacząć.

 

Znaleźliśmy miejsce, natomiast tłumek był pokaźny, ale miejsce przyjemne, kinowe krzesełka, projektor i lampy dopełniały klimatu.

 

Niestety mój aparat i ja nie czuliśmy się najlepiej, ja mam nadal coś z głową, gardłem i odwrotną gorączką a aparatu się balans bieli zbiesił i zaniebieszczył mi zdjęcia... Trudno, będzie jak jest. Najwyżej spotkanie powtórzymy i wtedy będę się bardziej starać. 

 

No to do zdjęć:

 

kwiatek ze stołu finalnie został przestawiony, ołówek na wierzchu pisze jak płatek maku IMGP4140.JPG

 

widać, jak mój naleśnik zmienił kolor, nie jest taki czerwony w normalnym świetle...IMGP4143.JPG

 

testowanie atramentów, tu otwarty Manuscript Blue

IMGP4144.JPG

 

testy niebieskości w wykonaniu Long Toma

IMGP4145.JPG

 

przyjechałam z przygotowanymi próbkami do oddania, finalnie oprócz trzech, to miały wzięcie

IMGP4146.JPG

 

tutaj Zero testował paluchową stalówkę w obsadce

IMGP4147.JPG

 

 

IMGP4148.JPG

 

pojawił się @Pilot Inspektor i zaserwował opad szczęki, no bo czemu by nie.

IMGP4149.JPG

 

u nas też królowały atramenty R&K. poczęstowałam się Alt Goldgrun od @Long Toma

IMGP4150.JPG

 

 

IMGP4151.JPG

 

tutaj miał ślicznie wyjść ołówek w paseczki... no właśnie, miał

IMGP4156.JPG

 

nie mieliśmy za wiele miejsca, ale nie szkodziło to nam zupełnie

IMGP4162.JPG

 

bardziej widać strzępienie Rhodii zamiast stalówki

IMGP4163.JPG

 

może tu lepiej.

IMGP4165.JPG

 

Jinhao 11 i Vector potraktowany w całości czarnym sprayem, łącznie z klipsem

IMGP4166.JPG

 

Lamy Studio

IMGP4167.JPG

 

trumienka od czołgu idealnie ochroni strzykawki z kolorami

IMGP4169.JPG

 

znowu wystawka kolorów

IMGP4170.JPG

 

żeby nie zawracać sobie głowy menu, zostało ono pochowane pod bałaganem z piór

IMGP4171.JPG

 

Senator wzbudził zainteresowanie i słusznie

IMGP4172.JPG

 

różne odcienie szarości

IMGP4173.JPG

 

szarości z błyskiem

IMGP4174.JPG

 

 

Opuściłam kilka pozowanych zdjęć, ale jeśli nie macie nic przeciwko, to dodam niżej :)

 

Zabawa przednia, właściwie dobrze, że mnie trochę przytkało, mogliście spokojnie między sobą porozmawiać :D

 

oby tak dalej i częściej.

 

Dziękuję, że znaleźliście czas i chęci i atramenty i pióra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Znaki szczególne niebiesko-biała bluza. A ten Sheaffer to Sheaffer Scrip Red, z tej nowej linii. Całkiem fajny, ale muszę przyznać że zaintrygował mnie kałamarz starszej serii, z tą półeczką ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, też tak pomyślałem że jakiś 'inny' ten kałamarz. Chociaż w Gdańsku to nie tylko kałamarz ale i cała kałamarnica mogłaby się znaleźć... ;)

no tak, trochę tego było, wróciłam do domu z popapranymi łapami, o przepraszam, dłońmi, rąsiami czy jak zwał tak zwał, przegrałam z Long Tomem pojedynek na łapki :D

wymiana próbek zacna i owocna, już mam czerwonego Viscontiego w piórze, które czeka u mnie jak w schronisku na swojego właściciela, który niecnie go porzucił w Delfinie na stole ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem :D

 

Znaki szczególne niebiesko-biała bluza. A ten Sheaffer to Sheaffer Scrip Red, z tej nowej linii. Całkiem fajny, ale muszę przyznać że zaintrygował mnie kałamarz starszej serii, z tą półeczką ;)

 

Oszukujesz! Na awatarze wyglądasz inaczej! :ph34r:;)

 

Ann, babciu, masz śliczną bluzkę!, to znaczy ten tego, no, ekhem, eeee, lubię przezroczyste Piloty Plumixy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dekolty przeniosłyśmy na bezpieczniejszy grunt ;) a tej atramentowej bluzeczki mam wersję również fioletową, jeśli termin podpasuje, to w Warszawie się w niej pokażę, bo mi Akszugor żyć nie da :D

 

@visvamitra, dziękuję, ale to jeszcze nie są zdjęcia, z których bym była dumna :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oszukujesz! Na awatarze wyglądasz inaczej! :ph34r:;)

 

Wiesz, Ann w rzeczywistości też wydała mi się trochę inna niż na swoim awatarze :P

Edytowano przez Zero
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszą być bardzo ciekawe takie spotkania, szkoda że mieszkam daleko, pozostają mi zdjęcia i Wasze relacje.

Bardzo podoba mi się to wiązane etui na pióra. Do jakiego szczęśliwca należy? Może zdradzi jeszcze gdzie można takie zdobyć? Chciałabym chcieć mieć kiedyś takie cosik. Fajna rzecz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiązane etui, zwane potocznie "naleśnikiem" można zdobyć mniej więcej tak

 

http://www.piorawieczneforum.pl/index.php?/topic/3793-czo%C5%82g-w-trumience/

 

ale potrzebne jest do tego pióro, które nie każdemu się podoba i @konis, który by ponownie docenił zdjęcia ;) raczej poszukaj na allegro czy coś ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiązane etui, zwane potocznie "naleśnikiem" można zdobyć mniej więcej tak

 

http://www.piorawieczneforum.pl/index.php?/topic/3793-czo%C5%82g-w-trumience/

 

ale potrzebne jest do tego pióro, które nie każdemu się podoba i @konis, który by ponownie docenił zdjęcia ;) raczej poszukaj na allegro czy coś ;)

 

Ann, nie wszyscy mają takie szczęście jak Ty :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...