Skocz do zawartości

Spotkanie w Gdańsku - Oliwie, 13.02.14 r.


Ann_gd

Polecane posty

  • Odpowiedzi 72
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Przypadkiem znalazłem na eBayu coś, co wygląda jak naleśnik Ann:

http://www.ebay.com/itm/Retro-Pencil-Pen-Case-Package-Cosmetic-Pouch-Pocket-Brush-Holder-Makeup-Bag/221355268349?_trksid=p3984.m2206&_trkparms=aid%3D222002%26algo%3DSIC.FIT%26ao%3D1%26asc%3D31%26meid%3D4910214010295153983%26pid%3D100052%26prg%3D1187%26rk%3D4%26rkt%3D4%26sd%3D400548114908%26

Biorąc pod uwagę cenę nie wiem czego można się spodziewać w praktyce.

Z drugiej strony biorąc pod uwagę cenę, czemu nie zaryzykować :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypadkiem znalazłem na eBayu coś, co wygląda jak naleśnik Ann:

http://www.ebay.com/itm/Retro-Pencil-Pen-Case-Package-Cosmetic-Pouch-Pocket-Brush-Holder-Makeup-Bag/221355268349?_trksid=p3984.m2206&_trkparms=aid%3D222002%26algo%3DSIC.FIT%26ao%3D1%26asc%3D31%26meid%3D4910214010295153983%26pid%3D100052%26prg%3D1187%26rk%3D4%26rkt%3D4%26sd%3D400548114908%26

Biorąc pod uwagę cenę nie wiem czego można się spodziewać w praktyce.

Z drugiej strony biorąc pod uwagę cenę, czemu nie zaryzykować :P

dzięki za cynk Kolego.

ps. Wam też nie doliczyli przesyłki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Trzeba było :( Ja się dzisiaj zorientowałem i już aukcji nie ma...

 

EDIT:

już znalazłem. :P Literówka.

 

No i zazdroszczę Gdańskiego spotkania! Dlaczego tam mało maniaków piór jest w Łodzi?

Edytowano przez heldan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, edytowałem post bo sam znalazłem, ale do takiej ceny nie doszedłem :)

 

Znalazłem za to inne kolory... jest i biały, fiolet i czarny. Co kto lubi:P

http://www.ebay.com/itm/Roll-Pen-Pencil-Brush-Makeup-Card-Case-Cosmetic-Bag-Pouch-Holder-Purse-Zipper-/370981989913?pt=US_Makeup_Bags_Cases&var=&hash=item56603fee19

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się bez bicia, że nie zaglądałam do tego wątku i umknęła mi cała dyskusja o naleśnikach (w sumie przeze mnie sprowokowana), a w międzyczasie upolowałam go na allegro i od tygodnia moje pióra też mieszkają jak ten dżem - w naleśniku  :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naleśnik czarny, bo ja lubię czarny. To w wielu przypadkach uniwersalny kolor.

A pióro to takie No Name ze stalówką Iridium Piont Germany, ma taką fajną malusią kuleczkę na zakończeniu klipsu, ale bardzo ciasny, dlatego schowany. Piórko znalazła moja mama w opuszczonym mieszkaniu, całe było zababrane niebieskim atramentem, po umyciu od razu ruszyło z nabojem Donau i używam go narazie na co dzień. Pisze lekko, kreska w okolicy F, dopóki nie naprawię IMa (chociaż nie wiem czy w ogóle da się uzdatnić to pióro) ani nie kupię nowego (ile można....) to jest to mój najlepszy przyjaciel.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie ciągle czekam na swój.

A co do IM... Ani atrament parkera, ani wszelakie magiczne zabiegi nie są gwarantem, że IM będzie pisał. Przewinęło mi się ich kilka przez ręce (będzie z dziesięć, może kilka więcej) i moja obserwacja jest taka, że po prostu niektóre nie piszą, bo nie piszą i koniec. Nie ma się co dziwić. Mówiąc krótko a treściwie - niższe serie Parkera to paskudny szmelc, robiony w Chinach, którego jakość jest wątpliwa a z całą pewnością nieadekwatna do ceny. Jeszcze kilka lat temu było lepiej, a około 10-15 nawet Vectory były świetnymi piórami. Sam mam jedego z 1997 roku i jest dobry. Ale dzisiejsza produkcja... Jak dla mnie to brak szacunku do klientów i to elementarny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś by potrzebował, to mam w zanadrzu zapasową całką nieźle piszącą (jak na IM) stalówkę IM, możemy się zamienić. Zawsze można też znaleźć Vectora z "lepszych czasów" i przełożyć ;) Albo spróbować coś zmajstrować przy obecnej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...