Skocz do zawartości

dzień dobry


vela44

Polecane posty

Dzień dobry.

Znalazłam to forum wczoraj, ponieważ mam problem z piórem i szukałam czegoś w temacie, nawet się nie spodziewałam, że jest takie tętniące życiem i wiedzą forum (ja naiwna-czemu by miało nie być takiego miejsca w dobie internetu?).

 

Coś o mnie, dla tych, których to interesuje, zawrę w jednym słowie, i z tego co zauważyłam spora część z forumowiczów już będzie miało o mnie swoje zdanie - Parker.

Obecnie już trzeci, IM gun metal, i pierwszy z którym mam problem. Przedtem były dwa, których nie potrafię nazwać, jednego już nie mam, drugiego może kiedyś pokażę to pomożecie powiedzieć coś o nim (coś na podobę Vectora, tyle że w zebrę).

Przed Parkerami były typowe tanie pióra nie do zdarcia, jakieś chińczyzny i takie tam różne rzeczy, na które było stać dzieciaka w podstawówce, ogólno dostępne w jedynej w mieście księgarni ze wszystkim i z niczym.

To tyle o mnie, wracam do lektury forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś o mnie, dla tych, których to interesuje, zawrę w jednym słowie, i z tego co zauważyłam spora część z forumowiczów już będzie miało o mnie swoje zdanie - Parker.

Obecnie już trzeci, IM gun metal, i pierwszy z którym mam problem.

O Tobie niekoniecznie, o Twoim piórze jak najbardziej ;)

 

 

Hej,

jestem pewna, że nawet jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie dotyczące problemu z piórem w już istniejących wątkach, to gdy zadasz pytanie, doświadczeni użytkownicy pomogą Ci szast - prast :)

Myślę, że w tym przypadku źródło problemu jest oczywiste. Parker IM to jeden wielki problem :|

 

Witaj na forum :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Coś o mnie, dla tych, których to interesuje, zawrę w jednym słowie, i z tego co zauważyłam spora część z forumowiczów już będzie miało o mnie swoje zdanie - Parker.

 

Tak to dużo mówi  :P

A na poważnie każdy miał lub ma parkera :)

I nawet niektóre piszą całkiem nieźle ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałam na poważnie innego pióra niż Parker, ale teraz szukam czegoś konkretnego, i obawiam się, że Parker nie sprosta moim oczekiwaniom. Marzy mi się pióro piszące mega cieniutko. Normalnie mam F i jest za gruba kreska, więc piszę trzymając stalówkę odwrotnie. Ale może znajdę takie pióro, które z założenia będzie pisało tak jak lubię?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt, wyglądem na kolana nie rzuca, ale w sumie znośne. Znalazłam jedną sztukę na allegro za 55zł z przesyłką, w kolorze czerwonym (mój najbardziej nieulubiony kolor), niby z pompką, to problem dedykowanych nabojów już by był z głowy. Szkoda tylko, że aukcja kończy się 3 dni przed wypłatą....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo poczekaj, pojawi się zapewne znowu :) ta dołączona pompka jest o tyle lipna, że nieprzezroczysta, toteż gorzej się kontroluje ilość atramentu, jaka w niej została.jeszcze bardziej plastikowy, ale i fikuśny jest Pilot Plumix, a na allegro powinny być takie na standardowe naboje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za miłe powitanie.

Kto wie, czym bym teraz pisała, gdybym zajrzała tu wcześniej. Po przejrzeniu forum pobieżnie, póki co, nadal nie wiem, czym będę pisała w przyszłości. A nie dokopałam się jeszcze do działu o atramentach....

Długa droga przede mną, fajnie, że nie idę sama.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...